Samsung przedstawia nowy program akcesoriów dla partnerów „Designed for Samsung Gaming Hub” na targach CES 2024 – 8 stycznia 2024 r. o 05:58 ET

Samsung przedstawia nowy program akcesoriów dla partnerów „Designed for Samsung Gaming Hub” na targach CES 2024 – 8 stycznia 2024 r. o 05:58 ET

Oficjalna firma SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD. komunikat prasowy

Wiodący producenci akcesoriów do gier wideo, którzy tworzą oficjalnie licencjonowane produkty specjalnie dla Samsung Gaming Hub; Firma PDP po raz pierwszy pojawiła się na rynku wraz z nowym kontrolerem Gaming Hub w styczniu.

Elektronika Samsunga Ogłosiła dziś szczegóły programu „Designed for Samsung Gaming Hub”, który zostanie zaprezentowany na targach CES 2024. Celem programu jest współpraca z wiodącymi producentami akcesoriów do gier w celu opracowania nowej generacji najlepszych w swojej klasie produktów partnerskich dla firmy Samsung . Gaming Hub, platforma do strumieniowego przesyłania gier firmy Samsung. Ponadto firma ogłosiła nawiązanie współpracy z dostawcą urządzeń peryferyjnych do gier, firmą PDP (Zaprojektowany dla Performance Products LLC), pierwszy kontroler „zaprojektowany dla Samsung Gaming Hub”.

„Samsung zdaje sobie sprawę z niezastąpionej roli akcesoriów w poprawianiu wrażeń z gier” – powiedział. Jiho haprzewodniczący Grupa Partnerstwa Usługowego W Elektronika Samsunga. „Opierając się na naszym i tak wysokim poziomie kompatybilności, program „Designed for Samsung Gaming Hub” umożliwi nam współpracę z zaufanymi partnerami w celu stworzenia akcesoriów, które poprawią jakość premium Samsung Gaming Hub”.

Od tego roku gracze będą widzieć plakietkę „Designed for Samsung Gaming Hub”, która będzie oznaczać, że produkt został przetestowany pod kątem kompatybilności, jakości, wydajności, bezpieczeństwa i ochrony na urządzeniach Samsung. Akcesoria oznaczone tą plakietką zapewniają najlepszą możliwą jakość strumieniowego przesyłania gier w Samsung Gaming Hub, niezależnie od tego, jakie obsługiwane urządzenia Samsung wybiorą gracze.

Firma Samsung ogłosiła dziś także współpracę z nowym kontrolerem bezprzewodowym firmy PDP, Replay Midnight Blue, pierwszym produktem „zaprojektowanym dla Samsung Gaming Hub”. Nowy kontroler będzie zawierał wbudowany akumulator zapewniający do 40 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, łączność bezprzewodową Bluetooth o niskim opóźnieniu i zasięgu do 30 stóp, przycisk główny Samsung Gaming Hub umożliwiający natychmiastowe uruchomienie Samsung Gaming Hub , przycisk sterujący ułatwiający obsługę głośności telewizora i nie tylko. Gracze będą mogli bliżej przyjrzeć się „Replay Midnight Blue” na stoisku firmy Samsung na targach CES. Konsola jest już dostępna1 w przedsprzedaży na stronach internetowych PDP oraz Amazon.com i BestBuy.com.

READ  Samsung stworzył nowy przetwornik obrazu 50 MP z najmniejszymi jak dotąd pikselami

Samsung w dalszym ciągu zapewnia graczom większy wybór sposobu grania, począwszy od urządzeń, których używają do strumieniowego przesyłania gier, po rozbudowę ekosystemu Samsung Gaming Hub i ciągłe dostarczanie innowacyjnych produktów i doświadczeń, które kochają gracze.

Bądź na bieżąco, ponieważ firma Samsung stale wprowadza innowacje i dodaje nowych partnerów w ramach ekosystemu „Designed for Samsung Gaming Hub”.

1 Dostępność może się różnić w zależności od regionu.

(c) Publikacja wiadomości elektronicznych 2024, źródło Europejska Agencja Informacyjna Sąsiedztwa

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *