Samsung kpi z przytłaczającej reklamy Apple iPada Pro, oferując własną ofertę „UnCrush”.

Samsung kpi z przytłaczającej reklamy Apple iPada Pro, oferując własną ofertę „UnCrush”.

Z jednej strony wśród odpowiedzi znaleźli się twórcy tacy jak Hugh Grant i wszyscy, którzy odkryli bardzo prostą reprezentację podejścia Big Tech do sztuki, praw autorskich i przeszłości, opartą na sile generatywnych narzędzi sztucznej inteligencji. Z drugiej strony byli ludzie, którzy byli wściekli, gdy dowiedzieli się, że w ogóle doszło do reakcji.

W odpowiedzi konto Samsung Mobile w X zostało przejęte Opublikuj ten film Z hashtagiem „UnCrush”, który Wiek reklamy Reportaże zostały stworzone przez BBH USA i wyreżyserowane przez Zen Pace. Zdjęcie przedstawia kobietę przechodzącą po gruzie i rozlanej farbie, co przypomina zakończenie poważnego wypadku prasy hydraulicznej Apple, i siedzącą na ławce, aby śpiewać i grać nuty na gitarze, wspomaganą w jakiś sposób nutami wyświetlanymi na jej Galaxy Tab S9 i moc Galaxy AI.

Kadr z reklamy Samsunga Galaxy S8 z 2017 roku, kpiący z wycięcia w iPhonie
Zdjęcie: Samsunga

Bez względu na to, po której stronie stoisz, jeśli chodzi o wielki podział polityczny w reklamie iPada, trochę odświeżająco jest widzieć, jak Samsung po raz kolejny próbuje znaleźć lukę w zbroi Apple. Dział marketingu Samsunga praktycznie specjalizował się w tych sprawach, co według prawników firmy „doprowadzało Apple do szału”, ale wygląda na to, że działowi marketingu zabrakło sił po usunięciu reklam o iPhone’ach upuszczających klimatyzowaną ładowarkę. Nowsze próby, takie jak testowanie opartego na przeglądarce Galaxy Engine dla właścicieli iPhone’ów, nie przyniosły takiego samego efektu w postaci kpiny z wyniku premium.

READ  Niemiecki producent desek bez dostępu do morza, który stara się uczynić surfing bardziej ekologicznym

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *