Ryu Blue Jays zapewnia bardzo potrzebny długi spacer po Lose Rays

Ryu Blue Jays zapewnia bardzo potrzebny długi spacer po Lose Rays

Za każdym razem, gdy Hyun-Jin Ryu prowadzi Toronto Blue Jays na boisko, ubrany w ten proszek, wielki leworęczny południowokoreański nalega na noszenie go we wczesnych latach życia, możesz spodziewać się kilku rzeczy. Na pewno spokojny. Niewielu strzelców kontroluje tempo i tempo gry, tak jak robi to Ryo, a gry naginają się do woli, a nie na odwrót. Zręczność i nieprzewidywalność też. Przykład dowolnego stopnia w dowolnej liczbie. I oczywiście ciosy. Od 2019 roku był tylko jeden gracz MLB – utalentowany Zack Greinke – z chodzeniem niższym niż tempo chodzenia Ryu wynoszące 3,9 procent.

Ale sztab trenerski klubu oczekuje czegoś znacznie prostszego, ale nie mniej ważnego – ostatecznych ról. Ryu zadebiutował przeciwko Tampa Bay Rays w niedzielę w siedmiosuwowych występach, dając mu trzy w sezonie. W klubie, w którym od dnia otwarcia odbywały się częściowe rotacje, w wyniku czego byk był zmuszony znosić ogrom ról dyscyplinarnych, niezawodność Ryu była mile widzianym wytchnieniem co pięć lub sześć dni.

Dobrze jest nie zmuszać się do tego, ponieważ Blue Jays ostrożnie robił to z innymi starterami w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ruby Ray poszedł w sobotę o siódmej (jego pierwszy występ w siedmiu meczach od czerwca 2019) i teraz dał Blue Jays sześć lub więcej rund w pięciu z ostatnich sześciu startów. Rai był zwykle wychowywany w granicach 90 stadionów, odkąd dołączył do klubu w ostatnim terminie handlowym w zeszłym sezonie. Ale menedżer Charlie Montoyo po raz pierwszy od lipca 2019 popchnął Raya do ponad 100 strzałów w kolejnych startach.

Stephen Matz również zostaje lekko szturchnięty. Złagodził sporą dawkę wczesnych obrażeń przeciwko Atlanta Braves w czwartek, aby ukończyć sześć rund, wykonując trzy pełne przejazdy przez skład przeciwnika po raz pierwszy od lipca 2019 roku. Podczas poprzedniego wypadu Matz pokonał 100 rzutów w pięciosuwowym wyjściu. . Z Philadelphia Phillies zrobił to po raz pierwszy od drugiego startu sezonu 2020.

READ  Ostatnia retrospektywa Adama Larsona w Taylor Hall, sześć lat później

Nie było więc zaskoczeniem, że Ryu prowadził w siódmej rundzie w niedzielę, zdobywając pierwsze miejsce w 100 biegach w 21 startach jako Blue Jay. A kiedy leworęczny pozwolił na pierwszy singiel Taylora Wallsa w swoim domu na Stadionie 104 w meczu, Montoyo nie zawahał się. Ryo dostawał wszystko, co mógł.

Nawet po tym, jak Bret Phillips wykonał nokaut, aby przesunąć ściany w górę o 90 stóp dwoma kończynami, Montoyo musiał rozważyć pozostawienie go w domu. Ale kiedy Randy Aruzarina był gotowy rzucić okiem na Rio po raz czwarty, po tym jak już położył dublet w lewo na muru boiska i ustawił się dwa razy, trener Blue Jays nie miał innego wyboru, jak tylko podbić swojego asa na 107 przebiegów.

Jednak trzeci prosty wypad Ryo, który zakończył się przegraną Blue Jays 6: 4 z Rays, wyraźnie pokazał determinację Toronto, aby w jakiś sposób uzyskać większą wysokość od startu. A sposób, w jaki mecz się zakończył, wraz z załamaniem dziewiątego meczu, gdy Tyler Chatwood przestrzegał zasad, zanim Travis Bergen wypuścił trzy kolejne rundy punktacji, jasno wyjaśnił, dlaczego.

Ponieważ Bullpen jest szósty pod względem liczby rund w MLB w tym sezonie, a czwarty w maju, obciążenie pracą musi być zarządzane. Jest prawie na pewno nie do utrzymania dla Blue Jays, aby nadal polegać na pilnych zawodach tak bardzo, jak klub powinien do tego momentu. A inscenizacji efektu długich wypadów łuczników na rotację tego klubu nie można lekceważyć.

„Och, to jest ogromne” – powiedział trener Blue Jays Matt Bushman. „To po prostu nadaje ton, niezależnie od obciążenia pracą Bullpen. Nadaje ton całemu zespołowi, aby zobaczyć walkę kluczowego gracza i utrzymać nas w grze.

„Tak, jako kapitanie, wspaniale jest widzieć, jak gracze zagłębiają się w grę i odpoczywają dla graczy. Ale także, z perspektywy zespołu, myślę, że o to chodzi – to rozmach, jaki otrzymujesz, widząc zawodnika wychodzącego i graj dobrze i utrzymuj nas w grze. ”.

READ  Podpowiedź: Insider wypowiada na głos cichą część dotyczącą gry w sędziach NHL i Edmonton Oilers

Rzeczywiście, Ryo zrobił to w niedzielę, chlapiąc osiem uderzeń i chodząc, aby pozwolić tylko dwa razy podczas swojej 6,2 inningu, trafiając siedem. Mieszając i dopasowując tak, jak to robi, Ryu grał zakrzywione piłki i zmiany z szybkich piłek i wycięć, a także utrzymał swój sezon ERA na poziomie 2,53, który jest czwarty wśród graczy NFL.

Problemem przez większość dnia było upokorzenie, gdy hity Blue Jays walczyły o zmierzenie się z grupą Michaela Washy i Josha Fleminga. Ale stało się to tylko do momentu, gdy Randall Grechuk wyprowadził Fleminga 1: 1 z remisem na ósmym miejscu, pozostawiając go poza okiem pałkarza, zdobywając drugi gol tego dnia i wygrywając Blue Jays.

Właśnie wtedy spełniają się przerażające fakty dotyczące intensywnego wykorzystywania byków w Toronto. Raphael Dulles cztery razy wpadł w odpoczynek Ryo, pozwalając tylko na chodzenie, ale potem przekazał rzeczy roztrzęsionemu Chatwoodowi, który szedł na pierwszym miksie, a co dopiero na następnym. Chatwood wszedł dzień po rzuceniu trzeciej najbardziej relaksującej rundy klubu (pomimo spędzenia półtora tygodnia na IL) i popisał się znacznie słabszymi przedmiotami niż wcześniej w sezonie, nie strzelając huśtawki dopiero po raz trzeci. na 17 wyjazdach przyszedł All w ciągu ostatnich sześciu dni.

Chatwood wygrał Blue Jays, ale także w serii remisów, a po tym, jak przeszedł z Yandy Diaz na czterech wyciągach poza obszarem, aby załadować zasady, Montoyo przeszedł na leworęczny mecz Bergena z Austinem Meadowsem. Ale tak samo jak Chatwood, Bergen naprawdę tego nie robił, kiedy szedł po Łąkach pod koniec bitwy na dziewięciu kortach, zanim Manuel Margot przeszedł na pięciu, a Mike Brosso na czterech. Bergen w końcu wydostał się z niej samolotem, ale szkoda została wyrządzona.

Podsumowując, sytuacja była znacznie mniej niż idealna dla klubu, który próbował nieco odwrócić swoje wskaźniki obciążenia pracą w kierunku swoich początków po ciężkich stratach poniesionych przez Byki w ciągu pierwszych siedmiu tygodni sezonu. Biorąc pod uwagę to, co ma nadejść, ten wysiłek musi być kontynuowany.

READ  Auger Alyassim odpycha Tiafu, aby dotrzeć do otwartych dzielnic w Stanach Zjednoczonych | ATP .okrągły

Ross Streepling zrobi coś, co czuje jak początek „zrób albo zgiń” w finale serii przeciwko „Rise” w poniedziałek, z możliwością jego przyszłości w turnieju w Toronto wisi na włosku. Matz przedstawiłby następnie mecz otwarcia na trzy mecze z New York Yankees na Bronksie we wtorek, przed meczem zaplanowanym na środę, który może okazać się bardziej interesujący, jeśli Alec Manuah nie pokaże swojego planowanego zejścia. Buffalo bizon poprzedniej nocy.

Niezależnie od tego, czy Manoah zostanie powołany, aby rozpocząć ten start w Nowym Jorku, Blue Jays będzie potrzebować dobrej bazy wypoczynkowej w tym tygodniu, aby pokryć zawsze realistyczne możliwości na Yankee Stadium. Jeśli myślisz, że Blue Jays zdobyli The Rays – 10 zwycięzców z rzędu – w niewłaściwym momencie, nie szukaj dalej niż niedawny rekord Nowego Jorku.

Wzmocnieni rotacyjni, tacy jak Manoah, Nate Pearson i Thomas Hatch, który w zeszłym tygodniu rozpędzał się do 96 mil na godzinę na odwyku na 43-kursach i zakwalifikował się do wyjścia z IL w piątek, prawdopodobnie niedługo będą ubrani jak Blue Jays. Ale nawet wtedy Blue Jays potrzebują długich spacerów, takich jak te, które Ryo regularnie im prowadzi, jak Montoyo, Bushman i ich kumple. Przechodź przez granicę między kreatywnym użyciem a nadużywaniem.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *