Ryo i nietoperz byli niesamowici, Jays pokonał Red Sox

Red Sox 0 Blue Jays 8

Niewiele rzeczy jest lepszych niż pokonanie Red Sox.

Hyun Jin Ryo był niesamowity. 7 biegów, tylko 4 uderzenia (właściwie 3, jeden z nich powinien być winą Bo Bichette’a), nie chodzi i 7 uderzeń. Sprawia, że ​​wydaje się to takie proste.

Red Sox doprowadził biegaczy jako pierwszy i trzeci z jednym, w czwartej rundzie (przy pomocy „It Should Have Been a Foul” Bo), a następnie Ryu nacisnął przełącznik, aby uzyskać wyższy bieg i został wyrzucony z uderzenia.

Wydaje mu się to takie łatwe.

Travis Bergen startował na ósmym miejscu. Po wyjściu Bobby Dalbeck przeszedł cztery wyciągi, a następnie upuścił jedną piosenkę. Po knockoucie Tyler Chatwood wszedł do meczu, znokautując trzeciego.

Raphael Dulles zajął dziewiąte miejsce, ale po opuszczeniu IL dostał trochę pracy. Spróbuj przeciągnąć rzeczy tak długo, jak to możliwe. Przypomina mi to śpiewaków hymnu narodowego, którzy próbują wyciągnąć go tak długo, jak to możliwe, aby mieć więcej czasu na ekranie.


Zbrodnia była wielka.

Mieliśmy 18 wizyt (wyjęliśmy Sox 18-5) i tylko jedna pobiegła do domu. Randall Grechuk dostał dwa strzały w ósmej rundzie, tylko po to, żeby majstrować przy mojej paszy. Każdy w wyjściowym składzie otrzymuje co najmniej jedno trafienie. Santiago Espinal dołączył w siódmej rundzie, aby zakończyć set.

Wiele strajków miało miejsce na przeciwległym polu. Wygląda na to, że zespół wymyślił, jak zaatakować strzelców próbujących wybić im piłkę.

Teoscar Hernandez, Lourdes Gurriel i Vladimir Guererro otrzymali po 3 trafienia.

Marcus Simin, Danny Janssen i Grechuk mieli po 2.

Rozprowadzono RBI, dwa Randale, po jednym od Marcusa, Bo, Teoscara, Lourdes i Danny’ego. Zaliczył pół nieudanego rzutu dla prawego zawodnika z boiska, Huntera Renfrew.


Boo miał ciężki dzień z rękawicą, oficjalnie otrzymał faul i też powinien. Tylko wtedy, gdy miał nieskazitelnie długi odcinek.

READ  Ostatnia kontuzja Matta Murraya może przetestować głębokość strażnika Maple Leafs - Sportsnet.ca

Espinal przegapił dziewięć, ponieważ Dulles potrzebował pomocy, aby mecz przekroczył 3,5 godziny.

Jays dzisiaj: Ryu (. 291 WPA) i Semien (. 170).

Absorpcja: Espinal (-104 i faul, choć niesprawiedliwy, miał również świetne zagrania w obronie).


Jutro wieczorem Ross Stripping przeciwko Garrettowi Richardsowi.

Mieliśmy 917 komentarzy na GameThread (miałem nadzieję, 1000 komentarzy). Doprowadziło nas to do dramatycznej, bardzo dyskretnej wygranej.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *