Ross Atkins omawia aktualny stan składu Blue Jays

Ross Atkins omawia aktualny stan składu Blue Jays

Dyrektor generalny Blue Jays, Ross Atkins, rozmawiał dziś z mediami, gdy klub przedstawił dwóch nowych zawodników Kevina Kirmayera I Isiaha Keenera-Faleevy. Komentarze te przekazali dziennikarze, w tym Ben Nicholson-Smith ze Sportnet (X Spinki do mankietów), Shi Davidi z Sportsnet (Link X(i Keegan Matheson z MLB.com)X Spinki do mankietów).

„Czujemy się naprawdę dobrze z zespołem, który mamy” – powiedział Atkins, potwierdzając jednocześnie, że wciąż mogą nastąpić dalsze ruchy. „Nie sądzę, że będziemy dodawać trzech zawodników z pola. Myślę, że prawdopodobnie będzie bliżej jednego. Potencjalny dodatek „prawdopodobnie będzie dotyczył kategorii bramkowej lub DH, ale nie ograniczamy się do tego”. Kiedy zapytany, czy trzecibazowy jest już w składzie, „Czujemy się naprawdę dobrze z zespołem, który mamy” – powiedział. między [Santiago] Aspinall, [Cavan] Biggio W Kiner-Falefa mamy możliwość wystawienia różnych składów i różnych zawodników grających na trzeciej bazie. Więcej ruchów mogłoby zmienić rolę Kinera-Falefy, ale „może istnieć dla niego droga do zdobycia dużej liczby trzecich baz u nietoperzy przy obecnej strukturze”.

Wszystko wskazuje na możliwość ponownego podpisania umowy Matta Chapmana Obecnie niski, chociaż obowiązują pewne ostrzeżenia. Chociaż Atkins zasugerował, że skupią się bardziej na dodaniu pola bramkowego/DH, przynajmniej pozostawił drzwi otwarte, mówiąc, że „nie ograniczają się do tego”. Możliwe jest również, że jest to taktyka negocjacyjna mająca na celu zmniejszenie zainteresowania w celu zwiększenia ich wpływu w rozmowach kontraktowych.

Jeśli zdarzy się, że Keener Faleeva zastąpi Chapmana i będzie miał większość czasu na grę w gorących narożnikach, będzie to zauważalny spadek formy klubu. Obaj są świetnymi obrońcami, ale IKF ma w karierze linię odbijania wynoszącą zaledwie 0,261/0,314/0,346, co przekłada się na wRC+ wynoszący 81. Tymczasem Chapman w swojej karierze przez długi czas osiągnął 0,240/0,329/0,461 wRC+ na poziomie 118. Mógłby w pewnym stopniu zrekompensować Kiner-Falefa tę różnicę swoją szybkością, ponieważ w ciągu ostatnich trzech lat ukradł 56 baz, ale Chapman jest ogólnie zdecydowanie lepszym graczem. Kiner-Falefa ma na swoim koncie 3,8 zwycięstw więcej niż zamiennik z FanGraphs, a jest to liczba, którą Chapman w ciągu jednego sezonu czterokrotnie pobił.

READ  Brock Boeser Vancouver Canucks Ice Chips to zdrowe drapanie

Wydaje się, że klub koncentruje się na zapobieganiu ucieczce, ponieważ zarówno Kenner Faleeva, jak i Kiermaier specjalizują się w obronie, mając jednocześnie nadzieję na uzyskanie większej siły ataku od swoich obecnych zawodników. „Mamy wrażenie, że w zeszłym roku byliśmy po prostu przebłyskiem, jeśli chodzi o zdobywanie punktów” – powiedział dziś Atkins. Mathesona. Stały skład jak Jerzego Springera, Władimir Guerrero Jr, Doltona Varsho I Alejandro Kirka W 2023 r. wszyscy mieli stosunkowo słabsze lata i wydaje się, że klub spodziewa się powrotu tej grupy, aby nadrobić stratę kija Chapmana.

Jeśli jest to uczciwa ocena obecnego składu klubu, a nie tylko postawy, jest to odważny manewr ze strony klubu. Atak był nieco rozczarowujący w 2023 roku i od tego czasu skład stracił Chapmana, Pasek Brandona I Wyatta Merrifielda. Wydawało się, że klub przez całą zimę skupiał się na ulepszaniu składu, będąc powiązanym z dużymi klubami, takimi jak Shohei Otani, Juana Soto, Cody'ego Bellingera I inni. Chociaż Ohtani i Soto nie są obecni na liście, Bellinger jest nadal dostępny, podobnie jak kilka innych znanych celów. Klub został powiązany z zawodnikami typu DH takimi jak Jocka Pedersona, Michaela Brantleya, Jorge Solera, Rhysa Hoskinsa, JD Martineza, Zdjęcie radości I Justina Turnera. Wygląda na to, że jeszcze co najmniej jeden element jest jeszcze przed nami, ale Jays mogli pokładać duże nadzieje w powrocie do formy wspomnianego kwartetu.

Możliwe jest również, że niektóre ulepszenia wnętrza będą pochodzić z innych źródeł. Davisa Schneidera Zadebiutował w 2023 roku, ale został schłodzony jeszcze w tym samym roku. W swoich pierwszych 141 występach w głównej lidze zakończył z wynikiem 0,276/0,404/0,603, co przekłada się na wynik wRC+ na poziomie 176. Z pewnością nie będzie w stanie tego utrzymać, ale nawet regresja może sprawić, że wzmocni swoją pozycję skład na cały sezon. .

READ  Kanadyjczyk Damien Warner zdobywa złoty medal po pierwszym dniu olimpijskiego dziesięcioboju

Klub otrzymał także zachęcające występy w lidze w różnym stopniu od takich graczy jak Spencera Horowitza, Damiano Palmigianiego, Urielvesa Martineza, Erniego Clementa, Leo Jimeneza, Addisona Bargera I Nathana Luxa. Wszyscy ci gracze albo zadebiutowali już w głównych ligach, albo osiągnęli poziom Triple-A, co czyni ich rozsądnymi współpracownikami klubu na rok 2024. Zdecydowany krok do przodu ze strony jednego lub dwóch zawodników z tej grupy może szybko skrócić ich czas gry w IKF. „Wiem, że sezon offseason jeszcze się nie skończył” – powiedział dziś Kenner Faleeva. Dawid. „Wiem, że są jeszcze ruchy. Jestem gotowy grać wszędzie. „

Najwyraźniej klub jeszcze nie jest skończony i najlepiej będzie odłożyć ocenę na później w okresie pozasezonowym, ale w tej chwili wydaje się to trochę dziwne. Jays wyraźnie postawili sobie wysokie cele i kilka tygodni temu wydawało się, że są zdecydowani zrobić duży postęp w celu ulepszenia składu, ale teraz wydaje się, że dokonali istotnej zmiany w podejściu do tworzenia składu na rok 2024.

Z drugiej strony Atkins przekazał, że Jays dodali Matt Haga Do sztabu trenerskiego pierwszej ligi jako asystent trenera, per Nicholsona Smitha. Hague zagrał w 43 meczach dużej ligi pomiędzy Pirates i Blue Jays. Ostatni raz wystąpił w głównych ligach w 2015 r., ale w niższych ligach nadal ciężko pracował aż do 2018 r. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję trenera uderzeń w niższych ligach drużyny Jays, ale teraz otrzyma szansę Dołącz do ekipy Jaysów. Personel pierwszej ligi.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *