„Rolnik szuka żony” 8. Poznaj uczestników nowej wersji projektu (zdjęcia)

To żadna tajemnica Rolnik szuka żony Cieszy się sporą popularnością w Polsce. Widzowie chętnie śledzą losy jego uczestników, nawet po zakończeniu transmisji. Dla rolników udział w pokazie to nie tylko szansa na odkrycie drugiej połowy ich marzeń, ale także szansa zaistnienia w mediach – a to, co wiadomo z poprzedniej edycji, jest tego najlepszym przykładem. Pave Botsiani i Marta Baskin.

W zeszłą niedzielę zadebiutował w telewizji 8th ed Rolnik szuka żony. Po raz pierwszy fani serialu mogli zobaczyć wizytówki szukających miłości rolników i rolniczek. Teraz wszystko zależy od tego, kto w końcu przyjedzie na ósmą edycję, która zostanie nagrana latem, a wyemitowana jesienią. Do tej pory pokazano ośmiu uczestników, W tym dwie kobiety.

Jeden z rolników, których możemy śledzić w tym projekcie 26-letni Stanisław – Właściciel wspaniałego gospodarstwa o powierzchni 300 hektarów. Stanisław był w przeszłości zaangażowany, ale niestety małżeństwo się nie wydarzyło. W wolnym czasie rolnik bardzo interesuje się lotnictwem. Od potencjalnego partnera nie oczekiwał pomocy w gospodarstwie, ale dojrzałości i determinacji. Jak obiecał, po rozwodzie mógłby mieć związek z kobietą, ale bardziej woli kobiety „Pusta tablica”.

Inny uczestnik Kamil, 23 lata, Na jego zainteresowanie rolnictwem wpłynął jego dziadek. Dziś rolnik uprawia również zboża i nasiona Hoduje francuskie krowy. Zabytkowe motocykle i zdrowy tryb życia. Mimo młodego wieku Kamil bardzo poważnie traktuje życie i chce zbudować trwały związek oparty na zaufaniu.

bDQKtYAd

Może przyjrzymy się również zasadom w planie Elizabeth. 56-latka prowadzi ekologiczny ogródek truskawkowy i jest matką trójki dzieci. Kobieta ma dwa nieudane małżeństwa i bardzo poważnie podchodzi do nowych związków. Rolnik patrzy „Wysoki, Grizzly Gentleman”Dzięki temu będzie szczęśliwa i bezpieczna. Marzy o związku opartym na wzajemnym szacunku i przyjaźni.

& Nbsps 'drugi, Camila, 28 lat, Udało się już przyciągnąć uwagę publiczności projektu – & nbsp niektórzy nawet go chwalili „Najpiękniejsza uczestniczka wszystkich edycji”. Camila jest absolwentką rachunkowości, Jednak zawodowo zajmuje się również uprawą grzybów. Jej największym marzeniem jest założenie rodziny. Kobieta jest zdeterminowana i zorganizowana, uwielbia podróżować i tańczyć, optymistycznie podchodzi do życia. Jej wymarzonym chłopakiem jest stary żółty mężczyzna o szczerym uśmiechu.

READ  Angela Merkel ryzykuje ułożenie nowego ładu z wezwaniem do polskiego kompromisu | Świat | Aktualności

Kolejny potencjalny uczestnik 33-letni Magiz. W przeszłości mężczyzna był wojskowym, ale oddał życie na rzecz hodowli krów i ptaków – pawi, gołębi i drapieżników. Rolnik jest właścicielem dwóch związków zawodowych i jest ojcem pięcioletniego Victora. Szukam Panny Młodej uczciwej, pokornej i wiernej, Żadnych tatuaży.

Postanowiłem wypróbować to w & nbspprogramie 55-letni Chrysstof. Rolnik mieszkający w Mussoorie prowadzi gospodarstwo rolne zajmujące się hodowlą bydła mięsnego. Krzysztof jest rozwiedziony, ma troje dzieci i jest poważnie samotny. Marzy o uczciwej, szczerej kobiecie o dobrym sercu, bez nałogu. Wiara jest ważną kwestią zarówno dla rolnika, jak i dla Christopha „Wrażliwość na formy żeńskie”. Rolnik uwielbia zajęcia na świeżym powietrzu – zimą uwielbia podróżować statkiem, rybami i morzem.

bDQKtYAe

Możemy znowu obejrzeć przedstawienie Emil, 31 lat, Który walczył za Magdą w poprzedniej edycji. Uczestnik od najmłodszych lat interesował się rolnictwem. W gospodarstwie hoduje krowy i prowadzi hodowlę pszczół. Po godzinach lubi jeździć na motocyklach i wrotkach oraz grać i śpiewać w kapeli ludowej. Emil Jest rozwiedziony Chce znaleźć kobietę, która może założyć rodzinę.

Ma też okazję walczyć w powietrzu o miłość 37-letni Łukasz. Rolnik był niegdyś drugim co do wielkości zapaśnikiem w Polsce. Dziś spełnia się jako farmer i producent wędlin. Ukasz kilka lat temu rozwiódł się z żoną, a mężczyzna jest też ojcem 10-letnia córka Jakota. Dziś czuje się gotowy na nowy związek. Szuka uczciwej kobiety z poczuciem humoru. Jak nalegał, Nie interesowała go przeszłość potencjalnego partnera.

Poznaj uczestników VIII edycji Rolnik szuka żony. Czy to byłoby interesujące?

bDQKtYAf
bDQKtYAg
bDQKtYAy

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *