Ric Flair przyznał zwolnienie z WWE

Ric Flair przyznał zwolnienie z WWE

Źródło obrazu: WWE

Ric Flair Nie jest już z WWE.

Według wspólnego raportu zapasy i walczący, Ric Flair zażądał i przyznał mu zwolnienie przez WWE, ze skutkiem od poniedziałku 2 sierpnia.

wybór walki Wspomniała więcej szczegółów dotyczących uwolnienia Flaira, zauważając, że WWE Hall of Famer był sfrustrowany niektórymi z jej decyzji dotyczących rezerwacji telewizyjnych i skontaktował się bezpośrednio z Vincem McMahonem, aby wyrazić swoje obawy i poprosić o jego zwolnienie. Zauważono, że chociaż Flair nie był od jakiegoś czasu w telewizji WWE, problemy, o których mówił, były „dość nowe”.

Flair podpisała nowy kontrakt z WWE w zeszłym roku i pojawiła się w relacji z Lacey Evans podczas jej feudu z Charlotte Flair. Kilka miesięcy po zakończeniu kąta z powodu prawdziwej ciąży Evansa, Flair podzielił się swoimi frustracjami związanymi z zaangażowaniem się w tę historię.

Czytaj więcej: Ric Flair: John Cena „reprezentuje WWE na najwyższym poziomie”, jestem jego wielkim fanem

Smak na początku Powiedzieć Open Radio przyłapało go na tym, że został złapany „z zaskoczenia” przez tę historię, później wyjaśniając dalej Ariel Helwani MMA Show Tak naprawdę nie obchodzi go zakręt i dlaczego przez niego przeszedł.

„W takim razie nie zrobiłem [feel comfortable.] Jedyne, czego się nauczyłem [is] Nie wygrasz wojny, gdy ktoś podejmie decyzję. i [Charlotte] Z pewnością mu się to nie podobało. Ale jedyne, co mogę o sobie powiedzieć, to to, że zawsze mówiłem tak. Ponieważ… nie chciałem być tym facetem, który zawsze szedł o mój Boże, to po prostu nie jest dla mnie idealne. To znaczy, nie wiem jak daleko zaszedłem, ale jestem pochowany na pustyni [Vince] Rousseau. Ogoliłem głowę. Mam na myśli, jeśli spojrzysz na innych czołowych graczy w naszej branży, czy to Shawn [Michaels] Ani Hunter, Undertaker czy Bret Hart – powiedział Flair. – Nikt przez to wszystko nie przeszedł. „

READ  Calgary Fighters wysłali swoje koszulki do CM Punk i FTR przez ostatni miesiąc

„To znaczy, że zrobiłem to wszystko. Przetrwałem każdą burzę i wróciłem, ale kiedy było po wszystkim, oszalałem. Ale teraz nie czuję [angry.] Po prostu patrzę wstecz i mówię, że to już koniec. Flair wyjaśnił, że to było coś, co dostałem w telewizji, a pana McMahona nie było, żeby się o to spierać. A on miał różne rzeczy, a ja nie lubię wywierać na kogoś presji, jeśli nie mogę z nim porozmawiać.

Flair wyjaśnił, co Vince McMahon widział w Evans, byłym żołnierzu piechoty morskiej, i dlaczego chciał ją awansować i popchnąć do sukcesu.

– Właśnie podjął decyzję – powiedział Flair. „Myślę, że wiele z tego wynika z tego, że jest marines i tylko Bóg wie, że nie możemy oddać wystarczająco dużo ludziom, którzy służą w wojsku. To oczywiste. I myślę, że [McMahon] Chciała, żeby to się udało, a sposobem na osiągnięcie sukcesu jest czasem wziąć dwie osoby, którym naprawdę dobrze się powodzi, i dać im szansę. Ale tym razem to nie pasowało” – stwierdził Flair. „Zrobiliśmy co w naszej mocy, aż w końcu skończyła i jest teraz w ciąży ze swoim mężem”.

„Nie wygrasz z nim kłótni, ponieważ jest mądrzejszy i jest szefem” – powiedział Flair. „Możemy być najmądrzejszym facetem, jakiego kiedykolwiek spotkałeś, ponieważ nigdy nie przestaje być najlepszy”.

Jeśli użyjesz jakiejkolwiek części tego tekstu, wymień WrestleZone i zapoznaj się z tym postem.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *