[Review] BABYMONSTER traci kolejną okazję do ustalenia własnej tożsamości na „SHEESH” – azjatyckim nałogowcu

[Review] BABYMONSTER traci kolejną okazję do ustalenia własnej tożsamości na „SHEESH” – azjatyckim nałogowcu

Mały potwór Przedstawiać YG EntertainmentNadzieja na następną dużą grupę dziewcząt, początek był, delikatnie mówiąc, trudny. Ich pierwszy występ ma miejsce w piosence „Batter Up”. Nie było inspirujące i brakowało w nim kluczowego członka HyunI Śledź „Stuck in the Middle” Nie zmieniło to również zbytnio wrażeń. Jednakże są one już kompletne Z Ahyunem za sobą i promujeSzisz„kim oni są BabyMons7er mini, mając nadzieję zrobić lepsze wrażenie.

——

Po całej tej ostrej reakcji, jaką widziałem w związku z ich debiutem, a także w związku z przygotowaniami do tego zwiastuna (od których celowo trzymałem się z daleka), nie było nic zabawniejszego niż bycie świetnym SHEESH-em. Niestety w większości tak nie jest, ponieważ jest to wadliwa modernizacja formuły, którą mogłem tolerować tylko w małych dawkach.

Zwrotki są naprawdę obiecujące, z ich ograniczonymi dramatycznymi momentami wokalnymi będącymi główną atrakcją, ale refren jest w zasadzie „Jak ci się podoba?„Nie tylko z mniej chwytliwym haczykiem, ale także z mniej dobrym hakiem i instrumentem za nim. Sami członkowie radzą sobie znakomicie, a fani innych grup hiphopowych prawdopodobnie nie powinni krytykować ich tak głośno, ale oni też brzmią, jakby naśladuję. Różowy czarny Członkowie. Przez całą piosenkę nie mogłem powstrzymać się od dokładnego usłyszenia, gdzie Przędzarka, Lisa, Jisoozwłaszcza Róża To pasuje. Jednakże fani, którzy kochają tego typu piosenki (lub przynajmniej udają), że nie powinni zbytnio nie lubić „SHEESH”, a ciekawie będzie obserwować, jak sobie radzą, twierdząc, że radzą sobie bez niej. Przypadkowo okaleczają także swoich ulubieńców. W końcu jest to schematyczne, ponieważ YGE robi to gówno od jakiegoś czasu (a inne firmy to kopiują).

Jednak faktyczny problem BABYMONSTER polega na tym, że obserwowanie dyskursu wokół nich może być w rzeczywistości najciekawszą częścią ich powrotu i ich dotychczasowej egzystencji, ponieważ YGE nadal nie wydaje się być zdecydowane dać im szansę na ustalenie własnej tożsamości i będzie im trudno znaleźć przyczółek w świecie K-popu, żeby mogli.

READ  Zmień nazwę obrony morskiej energii

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *