Ravi Tahiya powalczy o złoto na Polish Open po 3 zwycięstwach z rzędu

WARSZAWA, 9 czerwca (PTI) Indyjski zapaśnik Ravi Tahiya, który wybiera się na Igrzyska Olimpijskie, w środę zremisował o swój drugi tytuł w sezonie 2021, osiągając 61 kg finału przed Tokio.

Wszyscy jego przeciwnicy raz po raz celowali w lewą nogę Raviego, ale mistrz Azji i wysoka wytrzymałość brązowego medalisty Mistrzostw Świata 2019, Crawlera, wciągnęli go do swoich meczów.

Ravi, który rywalizuje dopiero w swoim drugim meczu w sezonie, rozpoczął od łatwego zwycięstwa 10:1 nad Klomjonem Abdullą z Uzbekistanu, ale wygrał 13-8 z Atlanem Askaro z Kazachstanu.

Swoje miejsce w półfinale wywalczył Amerykanin Nathan Khalid Domasello 9-5, który podobnie jak Ravi startuje zazwyczaj w kategorii 57kg.

Ravi następnie pokonał Reza Ahmadali Adrinakarchi z Iranu 7-4.

Będzie teraz walczył o złoto z Abdullahem, który łatwo zaniepokoił się w swojej pierwszej grze.

Najtrudniejsza łódź Raviego zamieniła się w jego drugą rundę walki z Ascaro. Chodziło o wytrzymałość i siłę, gdy Indianie wykonali dramatyczny zwrot po pokonaniu 0-8 w zwycięstwie z Kazachstanem.

Gdy Indianie walczyli o negocjacje z szybkimi ruchami kazachskiego zapaśnika, srebrny medalista Mistrzostw Azji Askarow oszołomił Raviego atakiem dwunożnym. Chociaż Ravi przygotował się do kontrataków, nie był w stanie ich przeprowadzić.

To dziwna scena, gdy Ravi walczy i jego obrona spada. Był jeden ruch i dwa punkty od zawstydzającej porażki z powodu technicznej przewagi.

Jednak jego przeciwnik stracił rozpęd w drugiej tercji, a Ravi używa tego, aby wykonać ruchy obalenia jeden po drugim, aby zanotować 13 prostych punktów.

W 3 rundzie z łatwością pokonał Tomacello, ale pozwolił Amerykanowi złapać lewą nogę. Z pięciu straconych punktów, z trzema szwami, Tomacello nie był w stanie dokończyć rzutu, ale był w stanie wyciągnąć Raviego z areny.

Obrona jego stóp znów zadrżała, ale wytrzymałość Raviego przyciągnęła go z powrotem. Wygrał 7-4 z irańskim Reza Ahmadali Adrenakarchi, który utrzymywał Indian w miejscu, kilkakrotnie blokując lewą nogę.

READ  Poruszające słowa Roberta Lewandowskiego poruszyły Annę Lewandowski (WIDEO)

Jednak dla Irańczyków Ravi nie miał dużo energii pod koniec narastającej sytuacji. STSC SSC

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *