Rangers umieszczają Tylera Pitlicka na zwolnieniu

Rangers umieszczają Tylera Pitlicka na zwolnieniu

Rangers wypuścili skrzydłowego Tylera Pitlicka w sprawie zrzeczenia się we wtorek w celu przeniesienia do AHL Hartford, Według Elliotta Friedmana ze Sportsnet.

Pitlick (32 l.) składa wniosek o zwolnienie z pracy po tym, jak został ukarany w poniedziałek przeciwko Flames na korzyść debiutanta Adama Edstroma. Zagrał tylko w sześciu z ostatnich 17 meczów Rangersów z powodu zadrapań zdrowotnych i kontuzji dolnej części ciała.

Rangersi GM Chrisa Drury’ego Zeszłego lata nabyli Pitlicka w ramach bezpłatnej agencji, podpisując z nim roczny kontrakt o wartości 787,5 tys. dolarów. Sprowadzono go, aby zapewnić silną defensywę szóstej drużynie Nowego Jorku i pomóc jej w wykonywaniu rzutów karnych, ale nie do końca wyszło.

Pitlick spędza średnio zaledwie 17 sekund na mecz przy wykonywaniu rzutów karnych, a jego udział w Corsi wynoszący 41,8% przy wyrównanej sile plasuje się na samym dole drużyny. Jednak planuj z Barclaya Goodreau I Jimmy’ego Vesey’a Jego oczekiwany wskaźnik bramek w ponad 230 minutach gry łącznie wynosi 51,2%. Za MoneyPuck.

Jednak Rangersi najwyraźniej chcą poeksperymentować z opcją z wyższym pułapem w ofensywie, próbując stymulować swoją drugorzędną punktację poza czołową szóstką. Pitlic w 34 meczach strzelił jednego gola i zaliczył trzy asysty.

Jeśli zatwierdzi zwolnienia i dzikie karty dla Hartford, będzie to jego pierwszy występ w AHL od sezonu 2015-16 jako członek organizacji Oilers. Od czasu wejścia do ligi z Edmonton w 2013 roku Pitlik strzelił 56 goli, 53 asyst, 109 punktów i notę ​​minus 6 w 420 meczach.

Pod koniec sezonu Pitlick stanie się nieograniczonym wolnym agentem, a biorąc pod uwagę dzisiejsze wiadomości, wydaje się mało prawdopodobne, że przedłuży swój pobyt w Nowym Jorku. Rangersi to ósma drużyna Pitlicka w jego karierze w NHL i czwarta w ciągu ostatnich trzech lat.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *