Quentin Tarantino krytykuje filmy przesyłane strumieniowo

Quentin Tarantino krytykuje filmy przesyłane strumieniowo

Podczas gdy wielu reżyserów przyjęło świat streamingu, można śmiało powiedzieć, że w najbliższym czasie nie zobaczymy Quentina Tarantino kręcącego film dla Netflix.

podczas rozmowy z Czas dostawyQuentin Tarantino skupił się na usługach przesyłania strumieniowego, ponieważ projekty wydają się być tam, aby zasilać maszynę treści, a nie ją zapamiętywać. „To znaczy, i nie czepiam się nikogo, ale najwyraźniej dla Netflix Ryan Reynolds zarobił 50 milionów dolarów na tym filmie i 50 milionów dolarów na tym filmie i 50 milionów dolarów na następnym filmie,powiedział Tarantino. „Nie wiem, co to za filmy. Nigdy ich nie widziałem. Do? Nigdy nie rozmawiałem z agentem Ryana Reynoldsa, ale jego agent mówi: „Cóż, to kosztowało 50 milionów dolarów”. Cóż, to dobrze dla niego, że zarabia dużo pieniędzy. Ale te filmy nie istnieją w duchu czasu. To prawie tak, jakby ich nie było.

Nie chcę dalej obsadzać Ryana Reynoldsa, ale Quentin Tarantino ma rację. Pokochasz filmy 6 podziemnych Lub czerwona uwaga Zapamiętany jako coś innego niż niewypały o dużym budżecie?

Quentin Tarantino mówił również o tym, jak wyjść na szczyt dzięki swojemu najnowszemu filmowi, Krytyk filmowy. „Podoba mi się pomysł, aby dawać z siebie wszystko przez 30 lat, a potem powiedzieć: „Dobra, wystarczy”. Nie lubię pracować nad redukcją zysków.powiedział Tarantino. „I mam na myśli, że teraz jest czas, bo mam na myśli, czym w ogóle jest film? Czy to tylko coś, co oferują Apple? To oznaczałoby malejące zyski.Jest to jeden z powodów, dla których Tarantino prawdopodobnie kręci swój ostatni film z Sony. „Prawdopodobnie zrobię film z Sony, ponieważ to ostatnia gra w mieście i są całkowicie, całkowicie oddani kinowym doświadczeniom,powiedział Tarantino. „Nie chodzi o ich transmisję sieciową. Są zaangażowani w doświadczenie teatralne. Sukces oceniają po wyprostowaniu siedzeń. A sukces oceniają na podstawie filmów, które wpisują się w ducha czasu, a nie tylko nakręcenia dużego, drogiego filmu, a następnie umieszczenia go na platformie streamingowej. Nikt nie wie, że tam jest.

READ  Piosenkarz Jimmy Buffett, który zachował swoje kanadyjskie korzenie, przekształcając życie na plaży w imperium, zmarł w wieku 76 lat.

Rozmawiać o Krytyk filmowyQuentin Tarantino niedawno zażartował, że akcja filmu rozgrywa się w 1977 roku w Kalifornii i „Opiera się na facecie, który naprawdę żył, ale nie był naprawdę sławny i pisał recenzje filmów dla szmatławca porno.

Czy zgadzasz się z Quentinem Tarantino na temat streamingu filmów? Które filmy stworzone do przesyłania strumieniowego zostaną zapamiętane na lata?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *