Przsławice. Uderzył brata z nastolatką i przegonił ją. Kierowca zostaje zatrzymany

Według policji w mieście Sokoszew kierowca został aresztowany w sobotę po południu. To 61-letni mężczyzna z Warszawy. Samochód również był zabezpieczony.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem. Pożądanym kierowcą był biały SUV, który po uderzeniu dziecka odjechał z miejsca wypadku. Podejrzany został zatrzymany około godziny 12:00 w sobotę. To 61-letni mężczyzna z Warszawy. Samochód, który w chwili wypadku był w ruchu, był również bezpieczny.

– Wszyscy podjęli ogromne kroki, aby zidentyfikować osobę, która prowadziła pojazd i ustalić wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia – powiedziała Agnieszka Digik, rzeczniczka prasowa policji w Sokoshi. – Otrzymaliśmy świetną odpowiedź od opinii publicznej, która dostarczyła nam wielu informacji, a także dzięki ogromnej pomocy opinii publicznej i wspaniałej pracy oficerów, którzy służyli w tej sprawie prawie cały czas. W tym przypadku chroniony jest również pojazd, który jechał w momencie zdarzenia. – Dochodzenia trwają cały czas pod nadzorem prokuratury – dodał.

Szli wzdłuż drogi

Alexandra Gallic, członek zespołu prasowego w komendzie wojewódzkiej policji w Rado, powiedziała w piątek Kierowca SUV-a zaatakował wózek z nastoletnim dzieckiemProwadził ją ojciec dziewczynki. Mimo wskrzeszenia nie mógł jej uratować. Policjantka opisała mojego ojca idącego poboczem jezdni z dwójką dzieci. 15-miesięczna dziewczynka była w szufladzie i trzeba było zaczepić kierowcę. Ojciec i drugie dziecko nie odnieśli obrażeń.

Strażak z OSP Śladów i jednocześnie znajomy rodziny powiedzieli, że samochód przejeżdża przez tereny zabudowane. Potem uderzył w wózek.

Kluczowe źródło zdjęć: TVN, Policja

READ  amerykańska sieć telewizyjna Polska, Chiny, Francja, Węgry, Warszawa

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *