Przejście Tesli na całkowicie autonomiczną jazdę (FSD) niespodziewanie powraca [Update]

Przejście Tesli na całkowicie autonomiczną jazdę (FSD) niespodziewanie powraca [Update]

Powiedzieliśmy dzisiaj wcześniej, że Tesla ponownie wprowadza ofertę transportu w ramach bezpłatnego, nieograniczonego doładowania, ale to nie jedyna oferta transportowa, którą firma przywróci w ten weekend, a jednocześnie ponownie wprowadza upragnioną usługę transportową w pełni autonomiczną (FSD). . Jednak w tej chwili oferta wydaje się być dostępna tylko w USA.

Zaktualizowano o 15:11 czasu PT: Pojawiły się sprzeczne doniesienia na temat ważności oferty transferu FSD. Strona wymiany została zaktualizowana w celu usunięcia sformułowań, ale sprzedawcy informują klientów o możliwości przenoszenia FSD.

Zaktualizowano o 18:33 czasu PT: Udało nam się potwierdzić powrót tej oferty. Obowiązuje tylko w przypadku zakupów w modelu S/X/Y i tylko w USA. Obecnie brak dla Kanady.

Po niezliczonych prośbach właścicieli na przestrzeni lat dyrektor generalny Elon Musk ostatecznie zgodził się w zeszłym roku na umożliwienie właścicielom przeniesienia FSD na nową Teslę. Oferta była ograniczona czasowo i aby się do niej zakwalifikować, klienci musieli otrzymać dostawę przed końcem września. Musk ogłosił ofertę transferu podczas rozmowy telefonicznej o wynikach spółki, mówiąc wówczas: „To jednorazowa amnestia, więc należy z niej skorzystać w trzecim kwartale”.

Jednak pomimo tych słów oferta powróciła, jak wynika ze zrzutu ekranu przedstawiającego szacunkową cenę wymiany udostępnionego przez .

Niestety, jak dotąd oferta ta wydaje się być przeznaczona tylko dla klientów z USA. Jazda Teslą Skontaktowaliśmy się z naszym lokalnym centrum serwisowym, aby potwierdzić, ale nie znali oni oferty. Jednak jeden z naszych czytelników Bruce'a Skontaktowali się także ze swoim lokalnym doradcą w Edmonton i powiedziano im, że nie obowiązuje to w Kanadzie. Złożyliśmy również prośbę o wymianę Modelu 3 wyposażonego w FSD, aby sprawdzić, czy otrzymaliśmy tę samą wiadomość, ale nie otrzymaliśmy jeszcze wyceny. Zaktualizujemy ten artykuł po jego przesłaniu.

READ  Specialized kieruje się bezpośrednio do konsumenta w przypadku kompletnych rowerów

Tesla nie zaktualizowała swojej witryny internetowej w celu dodania strony pomocy dotyczącej przekładni FSD, tak jak to miało miejsce ostatnim razem, więc nie jesteśmy pewni, jakie są dokładne wymagania kwalifikacyjne, ale wydaje się, że istnieją pewne różnice w porównaniu z zeszłym rokiem.

Po pierwsze, powyższy komunikat mówi, że wymaga kompromisu. W ubiegłym roku nie musieliście nawet sprzedawać swojego samochodu, ponieważ Tesla po prostu usunęła FSD z istniejącego samochodu i przeniosła go do nowego samochodu, jeśli tak wolicie.

Inną możliwą różnicą jest to, że stwierdza, że ​​dostawę należy odebrać do 31 marca 2024 r. Chociaż termin dostawy jest technicznie taki sam, jak poprzednio, Tesla ostatecznie ugiął się pod presją i zgodził się honorować transfery FSD za dostawy. ostateczny termin. Stało się tak, ponieważ terminy dostaw są poza kontrolą klienta, więc Tesla na to pozwoliła, pod warunkiem, że wykonałeś określone kroki przed terminem.

Biorąc pod uwagę tę zmianę, spodziewalibyśmy się, że Tesla zaktualizuje sformułowanie, aby nie uzależniać tego od daty dostawy, ale nadal może obowiązywać ten sam proces, co w zeszłym roku.

Obecnie pojemność FSD kosztuje 12 000 dolarów w Stanach Zjednoczonych i 16 500 dolarów w Kanadzie.

Czy przyjąłbyś nową ofertę Tesli dotyczącą przekładni FSD? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Czy kupiłbyś Teslę? Jeśli podobają Ci się nasze treści i pomożemy Ci podjąć decyzję, Skorzystaj z naszego linku polecającego Za trzymiesięczne doświadczenie w trybie pełnej samodzielnej jazdy (FSD).

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *