Promocja The Rocka na 3/1 WWE SmackDown przyciąga niesamowite liczby na YouTube

Promocja The Rocka na 3/1 WWE SmackDown przyciąga niesamowite liczby na YouTube

Odcinek Friday Night SmackDown z 1 marca 2024 r. rozpoczął się od wejścia Romana Reignsa i Bloodline, aby zabawiać publiczność w Arizonie. W zwiastunie dużo się dzieje i nie jest zaskoczeniem, że przyciąga ogromną liczbę widzów na YouTube.

The Rock wymienił pobliskie Phoenix jako miasto nr 1 w Ameryce pod względem niektórych materiałów. Co ciekawe, fani nadal go wspierali. The Rock podniósł ton konfrontacji, wzywając fanów ”Krakersy uwielbiające aloes„I prowokowanie fizycznej konfrontacji w odniesieniu do”22 cale nieba„Dla tych, którzy są na tyle odważni, aby stawić czoła temu problemowi.

Następnie The Rock odniósł się do wyzwania rzuconego przez Cody'ego, mówiąc dobitnie: „Nie”. The Rock wyśmiał Cody'ego Rhodesa za zaproponowanie ważnego meczu i odpowiedział kontrofertą. Zaproponował walkę na pierwszą noc WrestleManii 40: The Rock i Roman Reigns kontra Cody Rhodes i Seth Rollins.

Jeśli Faces wygrają, The Bloodline nie będzie obecny na ringu podczas meczu o tytuł Universal drugiego wieczoru. Jeśli jednak heels wygrają, zasady Bloodline będą miały zastosowanie do ich meczu o tytuł mistrza świata. Oczywiście, to przygotowało grunt pod WrestleManię 40 w wielkim stylu.

Zwiastun niewątpliwie odniósł ogromny sukces wśród fanów w Internecie, ponieważ w ciągu zaledwie 10 godzin uzyskał już 1 036 325 wyświetleń w serwisie YouTube, co jest niewątpliwie szalonym wyczynem. Oczywiście nie było to nieoczekiwane, biorąc pod uwagę, że to The Rock.

Segment The Rock również trwał dłużej niż oczekiwano. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak WWE będzie kontynuować rezerwację The Great One, ponieważ jego promo z pewnością przyciągnęło uwagę całego świata.

Jak podobała Ci się promocja The Rocka na Friday Night SmackDown w tym tygodniu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *