Program Johna Boszewskiego „Warto mówić” odwołany przed emisją

Wiadomość o odwołaniu transmisji ostatniego programu mogła być sporym zaskoczeniem dla publiczności. Nie tylko dlatego, że wydarzyło się to w poniedziałek tuż przed premierą najnowszego pokazu, jak dotąd płyta DVD Nie wyjaśnił swojej decyzji i nie poinformował publiczności, kiedy zostanie pokazany nagrany program.

„Panie, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. Nowy czas emisji ogłosimy, gdy tylko otrzymamy informację w tej sprawie” – takie wiadomości pojawiły się na łamach media społecznościowe programu w poniedziałek wieczorem „To ma być wypowiedziane.

O tym wspominał już autor projektu, Jan Bospisolski.

„Przed wejściem do studia powiedziano nam, że program zostanie nagrany, a następnie wyemitowany. Wiele dowiedziałem się od kierownictwa anteny. Nie wiem kiedy. Projekt został nagrany z udziałem ministra P. Sornecka na temat konsekwencji . Kształcenie na odległość dla dzieci, nauczycieli, rodzin ”- napisał dziennikarz telewizyjny.

Program „Warto porozmawiać” jest emitowany na żywo w poniedziałki o godz. 20:35 w grupie wspólnej TVP3. Jednak serial wydawał się nieco nieostry w ostatnich odcinkach;

Siki krytykują program DVB. „Niedopuszczalne przekroczenie granicy”

Zwróć uwagę, że problem został anulowany tydzień później Imprezę poprowadził poseł PiS. Krytykowana przez Jonah Lichokę, powiedziała, że ​​walka z epidemią jeszcze się nie skończyła.

READ  4,5 zł Czy NBP będzie interweniował na rynku?

„Poproszę Jessego Kursky’ego o wyjaśnienie, w jaki sposób DVP transmituje plan ataku na walkę z epidemią, podważając politykę rządu w tym zakresie i podważając noszenie masek” – ogłosiła w zeszłym tygodniu Rada Lychoca, członek ogólnokrajowych mediów . W innych wpisach opisuje projekt jako „korupcję”.

Wpis zastępcy Psa i byłego dziennikarza, m.in. DVB dotyczy programu „It’s Worth Talking”, którego gospodarzem jest John Bospisolski w każdy poniedziałek w DVB3.

„Ilu z tych ludzi przeżyłoby bez zamków podstawowej opieki zdrowotnej? Kiedy zaszczepieni lekarze zaczną przyjmować pacjentów z powrotem? Dlaczego lekarze kwestionują dyscyplinę obowiązującej obecnie polityki epidemiologicznej? – Epizod został ogłoszony w poniedziałek 12 kwietnia.

„John Bospisolski jest prawdopodobnie przeciwny zamykaniu, bo nie może zarabiać na koncertach, ale nie docenia konieczności noszenia masek w środku epidemii w mediach publicznych, musi działać przeciwko ograniczeniom. – – To jest skandal” – Jonah Lichoka .

Zapowiedział również, że prosi prezesa telewizji Jesse Kursky’ego o wyjaśnienie, „w jaki sposób DVP może nadawać program atakujący walkę z epidemią”.

Źródło: Virtual Media, Onet

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści.

(sp)

READ  Polska i Niemcy domagają się sankcji UE na rosyjski ropociąg Druszka

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *