Program Johna Boszewskiego „Warto mówić” odwołany przed emisją

Program Johna Boszewskiego „Warto mówić” odwołany przed emisją

Wiadomość o odwołaniu transmisji ostatniego programu mogła być sporym zaskoczeniem dla publiczności. Nie tylko dlatego, że wydarzyło się to w poniedziałek tuż przed premierą najnowszego pokazu, jak dotąd płyta DVD Nie wyjaśnił swojej decyzji i nie poinformował publiczności, kiedy zostanie pokazany nagrany program.

„Panie, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. Nowy czas emisji ogłosimy, gdy tylko otrzymamy informację w tej sprawie” – takie wiadomości pojawiły się na łamach media społecznościowe programu w poniedziałek wieczorem „To ma być wypowiedziane.

O tym wspominał już autor projektu, Jan Bospisolski.

„Przed wejściem do studia powiedziano nam, że program zostanie nagrany, a następnie wyemitowany. Wiele dowiedziałem się od kierownictwa anteny. Nie wiem kiedy. Projekt został nagrany z udziałem ministra P. Sornecka na temat konsekwencji . Kształcenie na odległość dla dzieci, nauczycieli, rodzin ”- napisał dziennikarz telewizyjny.

Program „Warto porozmawiać” jest emitowany na żywo w poniedziałki o godz. 20:35 w grupie wspólnej TVP3. Jednak serial wydawał się nieco nieostry w ostatnich odcinkach;

Siki krytykują program DVB. „Niedopuszczalne przekroczenie granicy”

Zwróć uwagę, że problem został anulowany tydzień później Imprezę poprowadził poseł PiS. Krytykowana przez Jonah Lichokę, powiedziała, że ​​walka z epidemią jeszcze się nie skończyła.

READ  Netflix uruchamia trzy gry casual tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii - TechCrunch

„Poproszę Jessego Kursky’ego o wyjaśnienie, w jaki sposób DVP transmituje plan ataku na walkę z epidemią, podważając politykę rządu w tym zakresie i podważając noszenie masek” – ogłosiła w zeszłym tygodniu Rada Lychoca, członek ogólnokrajowych mediów . W innych wpisach opisuje projekt jako „korupcję”.

Wpis zastępcy Psa i byłego dziennikarza, m.in. DVB dotyczy programu „It’s Worth Talking”, którego gospodarzem jest John Bospisolski w każdy poniedziałek w DVB3.

„Ilu z tych ludzi przeżyłoby bez zamków podstawowej opieki zdrowotnej? Kiedy zaszczepieni lekarze zaczną przyjmować pacjentów z powrotem? Dlaczego lekarze kwestionują dyscyplinę obowiązującej obecnie polityki epidemiologicznej? – Epizod został ogłoszony w poniedziałek 12 kwietnia.

„John Bospisolski jest prawdopodobnie przeciwny zamykaniu, bo nie może zarabiać na koncertach, ale nie docenia konieczności noszenia masek w środku epidemii w mediach publicznych, musi działać przeciwko ograniczeniom. – – To jest skandal” – Jonah Lichoka .

Zapowiedział również, że prosi prezesa telewizji Jesse Kursky’ego o wyjaśnienie, „w jaki sposób DVP może nadawać program atakujący walkę z epidemią”.

Źródło: Virtual Media, Onet

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści.

(sp)

READ  Dlaczego niektórzy polscy przemytnicy migrują do Niemiec | Biznes | Wiadomości gospodarcze i finansowe z niemieckiej perspektywy | DW

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *