Produkcja Blade Runnera 2099 została zakończona.

Produkcja Blade Runnera 2099 została zakończona.


Zdjęcia Warner Bros

Produkcja serialu telewizyjnego „Blade Runner 2099” firmy Amazon Studios została wstrzymana z powodu trwającego strajku Gildii Scenarzystów.

Projekt, trzecia duża część serii, po oryginalnym „Blade Runner” Ridleya Scotta z 1982 roku i kontynuacji Denisa Villeneuve’a „Blade Runner 2049” z 2017 roku, był kręcony w Irlandii wkrótce po zamknięciu.

Producenci Scott Free i The Expanse Alcon Entertainment stoją za projektem, który od kilku miesięcy znajduje się w fazie pre-produkcji w Belfast Harbor Studios.

W oświadczeniu firma Northern Ireland Screen potwierdziła opóźnienie premiery Blade Runner 2099 i powiedziała:

Northern Ireland Screen jest bardzo rozczarowany, że Blade Runner 2099 nie będzie w tej chwili kontynuowany z powodu trwającego strajku scenarzystów. Projekt przygotowywany jest w Belfaście od kilku miesięcy. Strajk WGA wstrzymał produkcję na całym świecie i miejmy nadzieję, że porozumienie może zostać osiągnięte. Wkrótce, aby załoga mogła wrócić do pracy.

Silka Luisa („Lśniące dziewczyny”) napisała scenariusz i jest showrunnerką serialu z uznaniem producenta wykonawczego. Spezialy i Ridley Scott również otrzymują napisy do produkcji.

Weteran telewizji, Jeremy Podesua, wyreżyserował odcinek pilotażowy limitowanej serii dla Amazon Prime.

źródło: codzienny ekran
poprzedni artykułMarvel wstrzymuje zdjęcia do „Thunderbolts”
Następny artykułMała Syrenka zarabia 10,3 miliona dolarów na pokazach

READ  22-letnia gwiazda WWE wygrywa swój pierwszy mecz od 168 dni w najnowszym programie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *