Powstańcie do domów z ogrodami. Deweloperzy nigdy nie tworzą wiele

Od miesięcy w bagażniku sprzedawane są nowe domy. To efekt epidemii i marzeń o własnym domu z ogrodem, który w zamkniętym czasie staje się niemal ratunkiem. Tylko od czerwca do listopada 2020 r. Sprzedano na rynku pierwotnym 2299 mieszkań, natomiast od stycznia 2019 do maja 2020 3617 – & „Pulse Business” cytowane wyniki z serwisu Rhinech Piervotny.PL.

Ekspert MarketPierwotny.pl Jarosvaj Zadzhiaski zwrócił uwagę, że rynek mieszkaniowy wzrósł w ostatnich latach o 7-9%. Przez cały rok uznano to za godną podziwu decyzję. Jednak obecnie występuje niezwykłe przyspieszenie, które jest obliczane jako procent w dziesięcioleciach.

Deweloperzy nie są obojętni na oczekiwania klientów i budują coraz więcej domów, na które jest ogromny popyt – małe domy na obrzeżach miast. O & nbspile wprowadził 2893 domy jednorodzinne na sprzedaż w & nbsp2019, a & nbsp2020 ma już 5209.

Co ciekawe, przed wybuchem epidemii mali deweloperzy zajmowali się budową małych domów, podczas gdy duże firmy polegały na tym segmencie. W dzisiejszych czasach nawet znani deweloperzy związani z biurowcami & nbspwieżowców i & nbsp zaczynają tworzyć gdzieś na przedmieściach ogrody „działowe”. Nic w tym dziwnego: na razie nic nie wskazuje na to, że taka inwestycja się opłaci.

READ  White & Case doradza Skarbowi Państwa przy podwójnej emisji obligacji Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrowanych w SEC o wartości 3 mld USD

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *