Powstańcie do domów z ogrodami. Deweloperzy nigdy nie tworzą wiele

Od miesięcy w bagażniku sprzedawane są nowe domy. To efekt epidemii i marzeń o własnym domu z ogrodem, który w zamkniętym czasie staje się niemal ratunkiem. Tylko od czerwca do listopada 2020 r. Sprzedano na rynku pierwotnym 2299 mieszkań, natomiast od stycznia 2019 do maja 2020 3617 – & „Pulse Business” cytowane wyniki z serwisu Rhinech Piervotny.PL.

Ekspert MarketPierwotny.pl Jarosvaj Zadzhiaski zwrócił uwagę, że rynek mieszkaniowy wzrósł w ostatnich latach o 7-9%. Przez cały rok uznano to za godną podziwu decyzję. Jednak obecnie występuje niezwykłe przyspieszenie, które jest obliczane jako procent w dziesięcioleciach.

Deweloperzy nie są obojętni na oczekiwania klientów i budują coraz więcej domów, na które jest ogromny popyt – małe domy na obrzeżach miast. O & nbspile wprowadził 2893 domy jednorodzinne na sprzedaż w & nbsp2019, a & nbsp2020 ma już 5209.

Co ciekawe, przed wybuchem epidemii mali deweloperzy zajmowali się budową małych domów, podczas gdy duże firmy polegały na tym segmencie. W dzisiejszych czasach nawet znani deweloperzy związani z biurowcami & nbspwieżowców i & nbsp zaczynają tworzyć gdzieś na przedmieściach ogrody „działowe”. Nic w tym dziwnego: na razie nic nie wskazuje na to, że taka inwestycja się opłaci.

READ  Za pożar górnopolskiej sekcji elektrycznej obwiniono awarię, błąd ludzki. Praga Polska Europejski Trybunał Republiki Czeskiej Europa

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top