Potas. Policja interweniowała w sprawie kolejnego nielegalnego małżeństwa. Do sądu wniesiono 38 ruchów

Obejrzyj wideo
A co z sezonem ślubnym? „Decyzje o deregulacji będą pogrubione”

Jak relacjonuje tvn24.pl, Policja I przyszedł do Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych po otrzymaniu anonimowego zawiadomienia. – Otrzymano anonimową informację z centrali w Łomży, że w jednej z sal bankietowych dla osoby dyżurującej może odbyć się przyjęcie weselne. Z powodu samochodów zaparkowanych przed kampusem – Justina Janovska, młodsza działaczka z komendy miejskiej Policja W Łomży. Wydarzenie odbyło się w sobotę 17 kwietnia we wsi Kisilnika w woj Potas. Wzięły w nim udział 44 osoby, w tym 38 dorosłych.

Sanofit zdecydował się zamknąć salę, a 38 innych – pana młodego, panny młodej, gości i personel obiektu – zostało poproszonych o ukaranie sądu. Nakładają grzywny do pięciu tysięcy. P.L.N. Właścicielowi grozi jednak do ośmiu lat więzienia za narażanie zdrowia lub życia uczestników imprezy.

Wielkopolska. „Bosjini” po ślubie policyjnym

Nielegalne małżeństwo w Kisilnika. Złamano zakaz zbierania więcej niż pięciu osób

Obecnie w Polsce obowiązuje zakaz organizowania imprez i spotkań z więcej niż pięcioma osobami. Obecność na jakimkolwiek posiedzeniu ustawodawczym jest nielegalna. Uczestnicy takich wydarzeń mogą zostać ukarani grzywnami w wysokości do 30 000 Rs. złotych.

W jaki sposób Napisaliśmy Niedawno, Minister Zdrowia Adam Nidzilsky powiedział, że organizacja wesel i innych ważnych wydarzeń będzie dostępna do końca maja, jeśli liczba infekcji koronawirusem będzie się utrzymywać. Według prof. Krzysztof Simon, małe imprezy można organizować w gronie bliskich i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, natomiast duże imprezy należy odłożyć na przyszły rok.

– Wesela można aranżować na różne sposoby. W końcu możesz mieć mały Ślub, Odlegli członkowie rodziny i panna młoda i pan młody wezmą udział i mogą zorganizować wielkie wesele w ciągu roku z tańcami, sportową rywalizacją i pijaństwem – powiedział Ekspert.

Laplin.  Policja przechwyciła wesele 15 osób.  Właściciel lokalu został ukarany (zdjęcie poglądowe)Laplin. Policja przechwyciła wesele 15 osób. Właściciel lokalu został ukarany mandatem

READ  Francja: Naukowcy ostrzegają przed dominacją mutacji brytyjskiego wirusa koronowego

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *