Pomorsky: Szukam czterech osób w jeziorze. Wśród nich są dzieci

Poszukiwania kobiety, mężczyzny i dwójki dzieci zostały wznowione na jeziorze w Grecji. W sobotę wynajęli łódź, która nigdy nie wróci. Wydawała się unosić w wodzie.

Łódź została zgłoszona na policję przez dozorcę ośrodka, który ją wynajął. Zrobił to w poprzednią sobotę o godzinie 21.00.

„Jak powiedział nam pożyczkobiorca, musieli wrócić po dwóch godzinach, ale tak się nie stało. My wraz ze strażakami rozpoczęliśmy poszukiwania w sobotę wieczorem. Znaleźliśmy łódź pływającą po jeziorze” – powiedziała Monica Chaturska z policji. stacja w Charjet Chopsk.

Niedziela ok. Poszukiwania wznowiono o godzinie 11.30.

„Niestety nie znamy danych osobowych osób, których szukamy. Pracownicy centrum ich nie zarejestrowali i nikt nie zgłosił ich zaginięcia” – powiedział Chargett. Komputery PC. Monica Chaturska. Według świadków łódź została znaleziona sucha, bez liny cumowniczej, aw pobliżu jeziora doszło do poparzeń.

„Sprawa nie jest jasna, ale nie wyklucza utonięcia, więc poszukiwania zostały wznowione” – zaznaczył. PC. Sadarskiej.

Policja w Cynicach prosi ludzi o kontakt z 47-742-05-45 lub numerem alarmowym 112 w sprawie incydentu na Crozinia lub osób, które wynajęły łódź.

READ  Polska Nordycka Dania Kijowska Agencja Ochrony Środowiska zawiesza gazociąg Danii nad Bałtykiem nad recesją bałtycką

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top