Polska reprezentacja. Paolo Sousa przyjechał do Polski

Najpierw Monachium, potem Warszawa. Nowy trener reprezentacji Polski Paolo Sousa przyleciał do Polski po wczorajszym spotkaniu z Robertem Lewandowskim.

Portugalczyk, który prawie tydzień temu został nowym trenerem „Piano-Cervonic”, szybko pojawił się w naszym kraju i po drodze spotkał kapitana reprezentacji Polski.

Rozmowa Roberta Lewandowskiego z Paulo Sauce w Monachium Zgłoszone wczoraj.

Po spotkaniu z „Louisem” portugalski trener z przesiadką we Frankfurcie przyleciał do Polski i przed północą testował w Warszawie – relacja „Super Express”. Został odebrany z lotniska przez przedstawicieli PZPN. Rzecznik prasowy Jacob Kuviatkovsky.

Popatrz!

Sousa zostanie w naszym kraju przez kilka dni. Jak zapowiedział Zbigniew Boniek w zeszłym tygodniu, prezentacja nowego trenera i konferencja prasowa odbędzie się prawdopodobnie w czwartek lub piątek.

Nowy trener spotka się dziś z firmą Bose, gdzie zostaną podjęte dalsze ustalenia między trenerem a związkiem.

W czwartek Paulo Sousa z Warszawy weźmie udział w kolejnej wirtualnej konferencji w Casco, niedaleko Lizbony, we współpracy z Włoską Konfederacją Piłkarską. Budzi zaniepokojenie Scholesem, programem edukacyjno-edukacyjnym zainicjowanym przez Papieża, mającym na celu wspieranie dzieci i młodzieży. Kiedy Franciszek był arcybiskupem Buenos Aires, rozwinął ten projekt wśród młodych Argentyńczyków. Sousa od wielu lat jest Ambasadorem Biblioteki Projektu Fundacji Scholesa

WS

READ  Oczekuje się, że Jack Moder z Brighton zagra dla Polski w zwycięstwie i modlitwie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *