Polska reprezentacja. Paolo Sousa przyjechał do Polski

Polska reprezentacja.  Paolo Sousa przyjechał do Polski

Najpierw Monachium, potem Warszawa. Nowy trener reprezentacji Polski Paolo Sousa przyleciał do Polski po wczorajszym spotkaniu z Robertem Lewandowskim.

Portugalczyk, który prawie tydzień temu został nowym trenerem „Piano-Cervonic”, szybko pojawił się w naszym kraju i po drodze spotkał kapitana reprezentacji Polski.

Rozmowa Roberta Lewandowskiego z Paulo Sauce w Monachium Zgłoszone wczoraj.

Po spotkaniu z „Louisem” portugalski trener z przesiadką we Frankfurcie przyleciał do Polski i przed północą testował w Warszawie – relacja „Super Express”. Został odebrany z lotniska przez przedstawicieli PZPN. Rzecznik prasowy Jacob Kuviatkovsky.

Popatrz!

Sousa zostanie w naszym kraju przez kilka dni. Jak zapowiedział Zbigniew Boniek w zeszłym tygodniu, prezentacja nowego trenera i konferencja prasowa odbędzie się prawdopodobnie w czwartek lub piątek.

Nowy trener spotka się dziś z firmą Bose, gdzie zostaną podjęte dalsze ustalenia między trenerem a związkiem.

W czwartek Paulo Sousa z Warszawy weźmie udział w kolejnej wirtualnej konferencji w Casco, niedaleko Lizbony, we współpracy z Włoską Konfederacją Piłkarską. Budzi zaniepokojenie Scholesem, programem edukacyjno-edukacyjnym zainicjowanym przez Papieża, mającym na celu wspieranie dzieci i młodzieży. Kiedy Franciszek był arcybiskupem Buenos Aires, rozwinął ten projekt wśród młodych Argentyńczyków. Sousa od wielu lat jest Ambasadorem Biblioteki Projektu Fundacji Scholesa

WS

READ  Złap KK's PRIEST w Krakowie podczas europejskiej trasy koncertowej Summer 2024

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *