Pojawia się nowa historia Dying Light 2 i szczegóły świata z Techlandu

Chociaż nadal nie mamy konkretnego pomysłu, kiedy Światło śmierci 2 W rzeczywistości zostanie wydany, co nie powstrzymało dewelopera Techland przed mówieniem o grze w bardziej otwarty sposób. Po raz kolejny studio wypuściło w zeszłym tygodniu kolejny nowy film zatytułowany „Ask Me Anything”, który dostarczył więcej informacji na temat tego, czego fani mogą się spodziewać po pojawieniu się przerażającej gry z otwartym światem.

Najnowszy film na ten temat jest kontynuowany Światło śmierci 2 W serii – którą można zobaczyć u góry strony – garstka programistów z Techland odpowiada na pytania społeczności gry. Tym razem większość pytań, na które udzielono odpowiedzi, dotyczyła świata, postaci i szerszej historii, którą zaoferuje następna część. Wśród tych notatek Techland weryfikuje Światło śmierci 2 Akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z oryginalnej gry, wydanej w 2014 roku. Ze względu na upływ czasu w rozgrywce Techland potwierdził również, że znane twarze z pierwszego tytułu nie pojawią się ponownie. Czas.

Jeśli chodzi o większą walkę, większy ośrodek Światło śmierci 2, Techland mówił również więcej o frakcjach, które mają zapewnioną dominację w tym wszechświecie zombie. W grze istnieją trzy różne frakcje znane jako Strażnicy Pokoju, Ocalali i Renegaci. Peacekeepers są znacznie bliżej grupy wojskowej i próbują uwolnić świat od zombie. Wręcz przeciwnie, ci, którzy przeżyli, to po prostu grupa normalnych ludzi, którzy po prostu próbują przetrwać. A odstępcy, jak można się domyślić z nazwy, są znacznie bardziej zaciekli i działają jak antagoniści.

Światło śmierci 2 Nadal nie ma konkretnej daty premiery, ale Techland planuje wypuścić go później, w 2021 roku. A kiedy wreszcie spadnie, pojawi się na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i PC.

Czy nadal jesteś podekscytowany, że dostaniesz go w swoje ręce Światło śmierci 2? Jak myślisz, kiedy gra się faktycznie zakończy? Daj mi znać swoją odpowiedź w komentarzach lub na Twitterze Godny zaufania.

READ  Apple spodziewa się zaprezentować zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej – DW – 06.05.2023
[H/T GameSpot]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *