Pogrzeb Marka Pavovsky’ego. Spotkanie „Krzykacz” żegna „Złomowisko PL” (ZDJĘCIA)

Początek 2021 roku był dla fanów serialu Junkyard P.L. Bardzo ciężki. Zmarł w Nowy Rok Marek Pavovsky, Publiczność wie „Krzyk”. Zbieracz złomu z & nbsp Pruszkowa zmarł nagle o 20:00, a przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Śmierć Marka Pavovsky’ego To pogrążyło nie tylko jego rodzinę i bliskich, ale także fanów Discovery Channel w głębokim smutku. Wielu przyjaciół pożegnało się z nim w mediach społecznościowych, a on nigdy nie pozwolił mu na gorące słowa. Nic dziwnego, że w piątek tłum zebrał się na jego pogrzebie.

Zobacz też: Na posiadłości było trochę szczęścia. Zbieracze złomu zapomnieli o małym szczególe

W piątek odbył się pogrzeb Św. Kazimierza w Brusco, Gdzie oprócz rodziny „Crix” kilkadziesiąt fanów przyszło się z nim pożegnać. Później jaskinię zabrano na cmentarz Valka Vaglova, gdzie pochowano Pavovsky’ego. Na miejscu pojawiły się dziesiątki fanów show Junkyard P.L.Kto chciał osobiście pożegnać się z mężczyzną.

bDwTAigZ

Syn „krzyku”, Janus, Wcześniej zorganizował zbiórkę pieniędzy na cmentarz dla swojego ojca. Cel finansowy został osiągnięty dzięki wkładom internautów. W witrynie pozyskiwania funduszy & nbspfilmiku wspomina teraz, co zrobiłby z dodatkowymi pieniędzmi. Warto zauważyć, że zebrano całość Ponad 156 tysięcy slotów.

Myśleliśmy, że najbliższa rodzina kupi wieńce, aby zamiast kupować kwiaty, zapłacili żeton na zbiórkę pieniędzy na pamiątkę taty. (…) Jeśli masz jakieś resztki, możesz kupić AUTOBUS, aby zebrać złom i zatrzymać resztę. powiedział.

Zobacz zdjęcia z dzisiejszej uroczystości.

bDwTAiha
bDwTAihb
bDwTAihc
bDwTAihu

READ  Pfizer pozywa Polskę w sprawie szczepionek Tak tu trafiliśmy - POLITICO

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *