Pogoda na Boże Narodzenie. ICGW ostrzega przed oblodzeniem. Spadek temperatury w sobotę

Noc od czwartku 24 grudnia do piątku 25 grudnia będzie stosunkowo ciepła. Słupki rtęci pokazują 2 do 3 stopni, a nawet 6 stopni na południowym wschodzie.

Temperatury w ciągu dnia w większości części kraju nie przekraczają 3 stopni Celsjusza. Najzimniej jest na południu (około 0 stopni) i południowym zachodzie (do -2 stopni). Nieco cieplej na południowym wschodzie, gdzie termometry wskazują do 4 stopni.

Temperatura 25.12.2018 Ventusky.com

Po południu i wieczorem 25 grudnia na południu i północy kraju spodziewane są lekkie opady śniegu. Również wieczorem temperatura spadnie do około 0-1 stopni Celsjusza.

Deszcz 25.12.2019Deszcz 25.12.2019 Ventusky.com

Agencja Meteorologiczna i Gospodarki Wodnej ostrzega, że ​​prognozy dotyczące zagrożeń pogodowych mogą pojawiać się w piątkowy dzień oblodzenia. Prognoza ta dotyczy województw: dolno¶l skiego, Opol, ¶L ± skiego, Dolnopolski, ÊWiêtokrzyskiego, போட்கார்பாக்கி, Laplin, Mazowieckie, guawsko-pomorskie, pomorskie, wormyjsko-mazurskie i Potas.

Pogoda 26 grudnia

Sobota 26 grudnia będzie bardzo zimna. W nocy i nad ranem temperatura w większości Vodoships wynosi 0 stopni. Na północy jest bardzo zimno – około -1 stopni, a na południu i południowym zachodzie (do -3 stopni Celsjusza).

W ciągu dnia nie ma dużo ciepła, a dodatnia temperatura jest tu i ówdzie na zachodzie i centrum.

Pogoda 26.12.2019Pogoda 26.12.2019 Ventusky.com

W nocy i rano 26 grudnia prawdopodobne są lekkie opady śniegu, głównie w centrum, na północy i północnym wschodzie. Mogą pojawić się na południu w pierwszej połowie dnia.

Deszcz.  26.12Deszcz. 26.12 Ventusky.com

Obejrzyj wideo
„Zasłaniasz się i nie mogę powiedzieć, że jestem jedyny nieszczęśliwy”

READ  Prezydent Warszawy zakazuje upamiętniania nacjonalisty, który zamordował pierwszego prezydenta Polski

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *