Pogoda na Boże Narodzenie. ICGW ostrzega przed oblodzeniem. Spadek temperatury w sobotę

Noc od czwartku 24 grudnia do piątku 25 grudnia będzie stosunkowo ciepła. Słupki rtęci pokazują 2 do 3 stopni, a nawet 6 stopni na południowym wschodzie.

Temperatury w ciągu dnia w większości części kraju nie przekraczają 3 stopni Celsjusza. Najzimniej jest na południu (około 0 stopni) i południowym zachodzie (do -2 stopni). Nieco cieplej na południowym wschodzie, gdzie termometry wskazują do 4 stopni.

Temperatura 25.12.2018 Ventusky.com

Po południu i wieczorem 25 grudnia na południu i północy kraju spodziewane są lekkie opady śniegu. Również wieczorem temperatura spadnie do około 0-1 stopni Celsjusza.

Deszcz 25.12.2019Deszcz 25.12.2019 Ventusky.com

Agencja Meteorologiczna i Gospodarki Wodnej ostrzega, że ​​prognozy dotyczące zagrożeń pogodowych mogą pojawiać się w piątkowy dzień oblodzenia. Prognoza ta dotyczy województw: dolno¶l skiego, Opol, ¶L ± skiego, Dolnopolski, ÊWiêtokrzyskiego, போட்கார்பாக்கி, Laplin, Mazowieckie, guawsko-pomorskie, pomorskie, wormyjsko-mazurskie i Potas.

Pogoda 26 grudnia

Sobota 26 grudnia będzie bardzo zimna. W nocy i nad ranem temperatura w większości Vodoships wynosi 0 stopni. Na północy jest bardzo zimno – około -1 stopni, a na południu i południowym zachodzie (do -3 stopni Celsjusza).

W ciągu dnia nie ma dużo ciepła, a dodatnia temperatura jest tu i ówdzie na zachodzie i centrum.

Pogoda 26.12.2019Pogoda 26.12.2019 Ventusky.com

W nocy i rano 26 grudnia prawdopodobne są lekkie opady śniegu, głównie w centrum, na północy i północnym wschodzie. Mogą pojawić się na południu w pierwszej połowie dnia.

Deszcz.  26.12Deszcz. 26.12 Ventusky.com

Obejrzyj wideo
„Zasłaniasz się i nie mogę powiedzieć, że jestem jedyny nieszczęśliwy”

READ  Wypadek na A4. Usługi: „Wkrótce porozmawiamy o powodach”. Uraz: „Ludzie krzyczeli, masakra”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *