PODGLĄD: Wilki zmierzą się z Hurricanes w ostatnim meczu przed przerwą na All-Star

PODGLĄD: Wilki zmierzą się z Hurricanes w ostatnim meczu przed przerwą na All-Star

Tymczasem napastnik Logan Cooley ma swoją passę trzech punktów, drugą w sezonie. Jeśli w sobotę zarejestruje gola lub asystę, będzie miał najdłuższą passę aktywnych punktów wśród debiutantów NHL.

Napastnik Lawson Cross jest bliski osiągnięcia własnego kamienia milowego, ponieważ 26-latkowi brakuje jednego gola do 100 goli w karierze, a 20 do zdobycia w tym sezonie.

Oczekuje się, że na boisku wystąpi bramkarz Connor Ingram, który ma bilans 17-10-1, notując średnio 2,59 goli na mecz, procent obron na poziomie 0,916 i pięć wiodących w lidze przechwytów. Nigdy w swojej karierze nie mierzył się z Hurricanes.

Gracz do obejrzenia: Napastnik Nick Schmaltz zanotował asystę w swoim drugim meczu po kontuzji, a w swojej karierze przeciwko Hurricanes zdobył dwa gole i jedną asystę.

O huraganach
Karolina ma za sobą kolejny mocny sezon, obecnie zajmuje drugie miejsce w Dywizji Metropolitalnej Konferencji Wschodniej z 59 punktami. Wygrali dwa z rzędu i trzy z czterech, a ostatnio pokonali w czwartek New Jersey Devils 3:2 w Raleigh.

Napastnik Sebastian Aho prowadzi z 17 golami i 37 asystami w 44 meczach w tym sezonie, a Seth Jarvis (36), Michael Ponting (31), Martin Nias (30) i Andrei Svechnikov (30) uzupełniają piątkę najlepszych strzelców drużyny . . Bunting, który w ciągu dwóch sezonów rozegrał w drużynie Coyotes 26 meczów, notuje na koncie 20 bramek z rzędu, a w tym roku strzelił ich 10.

READ  Załadowany górny kwadrant zawierający Świątek, Serena, Azarenka, Osaka i Muguruza

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *