Piotr Kosowski wymienia Zbigniewa Wodeckiego. Aktor opublikował krótkie zdjęcie grupy

Piotr Kosowski wymienia Zbigniewa Wodeckiego

Odejście Zbigniewa Wodeckiego to wielka strata dla polskiej sceny muzycznej. Utalentowany artysta zmarł 22 maja 2017 roku w Szpitalu Medycznym Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Trzy dni po operacji bajpasu przeszedł poważny udar, po którym zapadł w śpiączkę farmakologiczną. Cała Polska pożegnała się z jednym z najlepszych polskich artystów. Ruchomy wpis został później opublikowany w Internecie przez Piotra Kosowskiego.

– Zbyszek, Zbyszek, Zbyń, kochany … coś dla nas zrobiłeś. Nie mogę tego zrozumieć, nie mogę zrozumieć, nie mogę zrozumieć … Wszystko we mnie krzyczy, krzyczy, płacze … Nie rozumiem … F … Gdzie jest logika? O co chodzi? Dla mnie i wszystkich moich przyjaciół jesteś najbardziej ukochanym GPC na świecie! Nie znam nikogo, kto cię nie lubi lub kocha. Nawet ten, który otarł się o ciebie w życiu, był z tego dumny i został uhonorowany … Wszyscy doceniliśmy twoją zdolność pochylania się nad zwykłymi ludźmi oraz twoją uwagę i ciepło dla tych ludzi. Wzorowaliśmy się na Twoim poczuciu humoru i genialnej samo-zaprzeczeniu, bo Twojego kunsztu nie da się naśladować, bo Ty sam, niepowtarzalny i nienaruszalny… Nie wiem już, co napisać. Nie wierzę. Nie chcę wierzyć … płaczę. Jestem jak wybuchający balon. Jestem jedną z sierot po tobie … Kochamy cię, kochamy cię, kochamy cię. Śpij nasz najlepszy przyjaciel – napisał na Instagramie.

Kilka lat po śmierci Zbigniewa Wodeckiego aktor wciąż nie zapomniał o swoim przyjacielu. W swoje urodziny opublikował wspólne zdjęcie w sieci. Zabawną oprawą chciał podkreślić charakter muzyka, który zawsze zachowywał dystans do siebie i swojego życia. Na zdjęciu są także Robert Rosemus i Darius Stockievich. Wszyscy rzekomo wybrani w sklepie Zbigniewa panowie zostali przedstawieni w amerykańskich skrótach.

Uwielbiam te zdjęcia … Floryda, Pompeo Beach, podczas naszej przerwy w trasie po USA i Kanadzie … SPCU, Rosie, Dorek i ja … byliśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani … to był pomysł GPC, aby kupić te kufry w sklep na plaży Zrób zdjęcie! To wszystko Zbyszek! Humorystyczny iz dystansem do siebie i życia. Jego „amerykańskie” kąpielówki… Nadal mam je w szufladzie! Zapomniał je odebrać z domu naszych wspólnych znajomych Miry i Żurka na Florydzie, wróciłem tam kilka miesięcy później, więc zabrałem je z powrotem do Polski … Zwrócę … Dziś będzie 71 lat do Zbysi … i zawsze będziemy pamiętać … i kochamy … Zbysię.

– Uczyliśmy się.


Matt Dusk wspomina Spiknev Voteki:

Fani pamiętają Zbigniewa Wodeckiego

Pierwsze komentarze szybko pojawiły się pod nowym postem Piotra Kosowskiego. Zarówno fani, jak i przyjaciele skomentowali piękne i zabawne zdjęcie artysty. Wielu opłakiwało stratę wielkiego muzyka. Z biegiem czasu jeszcze trudniej uwierzyć, że nie ma już z nami Zbigniewa Wodeckiego.

READ  Polskie PGNiG planuje do 2023 roku importować z Norwegii co najmniej 6,5 mld m3 gazu ziemnego.

– Piękna pamięć, a zdjęcie jest niesamowite !!! – napisane przez Gracina Wolsk.

– Podoba mi się to zdjęcie – dodała Agatha Mainarska.

– Serce wciąż krwawi, że nie ma go już z nami. Ale pominął wspaniałą muzykę, pisali fani.

Zbigniew Wodecki we wspomnieniach

Zobacz też:

Trzy pokolenia rodziny Piotra Kosowskiego na jednym zdjęciu. „To jest nasz największy atut”

Piotr Kosowski mówił o patchworkowej rodzinie. Aktor ma przepis na udane relacje z byłymi partnerami

Magiz Dover przytoczył pogłoski o romansie z żoną Piotrem Kosowskim. – Jak możesz! Aha – z tym dziadkiem!?

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *