Pięciu działaczy softballu z rejonu Kingston zostało zawieszonych na sezon

Pięciu działaczy softballu z rejonu Kingston zostało zawieszonych na sezon

Zgodnie z najnowszą decyzją wydaną przez Softball Ontario pięciu trenerów i działaczy okręgowych zostało zawieszonych na sezon 2024. Komisja Dyscyplinarna Softball Ontario podjęła decyzję o zawieszeniu urzędników w dniu 23 października 2023 r., a ostatnio odwołanie od tej decyzji zostało odrzucone w dniu 23 października 2023 r. 22 lutego 2024 r.

(Ten artykuł jest kontynuowany…)

Abonament nrAby uzyskać natychmiastowy dostęp!


Wiadomości lokalne, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Ten artykuł wymagał dużo ciężkiej pracy – praca była możliwa dzięki wsparciu finansowemu naszych subskrybentów premium!

A dzięki naszym subskrybentom premium możemy pisać Historie, o których nie można obecnie opowiedzieć nigdzie indziej, jak ta!

Abonenci premium otrzymują Wczesny dostęp Do wszystkich naszych artykułów!

Dlatego ten artykuł jest aktualny zablokowany Tylko dla abonentów premium. Jeśli możesz (w końcu kosztuje to tylko ok 25 centów dziennie!) Prosimy o włączenie się we wspieranie niezależnego dziennikarstwa lokalnego –Kliknij tutaj, aby subskrybować nrw i uzyskaj natychmiastowy dostęp.

Nie możesz tego zrobić teraz? Bez problemu! Ten artykuł będzie otwarty Dla wszystkich odwiedzających w krótkim czasie.

Czy jesteś już subskrybentem premium? Dziękuję! Jeśli zobaczysz ten komunikat, po prostu zaloguj się poniżej, aby natychmiast zobaczyć ten artykuł.

Dziękujemy subskrybentom, dzięki którym nasza praca jest możliwa!READ  Paraolimpijska oferta na Igrzyska Olimpijskie 2030 może być za Sapporo w pozornym wyścigu konnym

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *