Pięć bramek i dwie czerwone kartki na łodzi. Pia Nona Legia w finale Pucharu Polski

Pierwszy mecz ligowy z aktualnym mistrzem i wicemistrzem Polski zakończył się w 82 minucie Najlepsza liga 1/8 w finale Puchar Polski. Znajduje się po lewej stronie pola karnego KS-u Arcadius, podając Lukinhasa, strzelił malarzowi w głowę Thomas Beckhardt. Najwyższy strzelec ligi pojawił się także na Pucharze Polski i obiecał Legia Warszawa Awans do ćwierćfinału.

Obejrzyj wideo
Legia jest tania na rynku transferowym. „Poczekaj z negocjacjami”

Legia walczyła w auto, choć większość pierwszej połowy nie dała rady. ŁKS dobrze rozpoczął mecz, ale mistrzowie Polski objęli prowadzenie w 14. minucie. Po pomyłce obrony gospodarzy, Rafael Lopez zagrał piłkę piętą, a Bardos pokonał Sliss Malarsa strzałem z dystansu. Legionista asystował również przy rykoszecie, gdy piłka odbiła się od Johna Sophoskiego po drodze.

„Dwa dni temu zastanawialiśmy się: co tu się dzieje?” Kovalsik w medalu Polek

Młody obrońca SKS został zrehabilitowany na krótko przed przerwą. Z jednego rogu do drugiego, w pasywnej pozycji bezpieczeństwa Prawa Sophoski strzelił piłkę tuż przy bramce. Chesapeake Mishnevich objął prowadzenie w 49. minucie po osobistej akcji Lukinhasa, który wszedł na boisko od początku drugiej połowy.

Męczeństwo Legii i awans do Pucharu Polski

Siedem minut później Piotr Janszkovic poprowadził kolejny remis. Młody napastnik ŁKS-u wykorzystał błąd Cesary Misty, który źle odbił się na strzale Brillo.

Piłkarze Chelsea trenują z dziećmiPiłkarz Chelsea wrócił po 983 dniach. Dramatyczne wyznanie. „Ważna jest tylko jedna rzecz”

O meczu zadecydowała bramka Beckarda, ale emocje nie skończyły się na zwycięstwie Czech. Chwilę później Legionnaire odleciał z boiska, by kopnąć Majeva Deprovsky’ego. Kiedy SKS w końcu wydawał się naciskać na Legię, Brillo spojrzał na czerwoną kartkę. Spinard został wyrzucony z boiska za bardzo ostry błąd Lukinhasy.

Legi został trzecim ćwierćfinalistą Pucharu Polski. Wcześniej Puszcza Niepołomicka i KrakwZostały odpowiednio usunięte Lecchi Gtask I Kraków.

READ  Polski startup zbiera 3,5 mln na budowę sieci gastronomicznej w Europie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top