Phoenix mądrze zbadał rynek szkoleń. Kto jest spadkobiercą Jersey Prosca? Piłka nożna

Wygląda jak Zbigniew Feniks Wyniki rabatu Jersey Prosca Wziął się Nawet jego najbliżsi współpracownicy byli zaskoczeni wiadomościami PZPN.

Prezydent w listopadzie PZPN Spotkał selektora, objął akcje 2020 i opowiedział o przyszłości. Później prezydent obiecał, że umowa nie zostanie rozwiązana. W „sekcji piłkarskiej” w podobnym tonie wypowiadał się wiceprezes Marek Komiaski. Jego zdaniem nie można zaprzeczyć, że poprowadzi nas na mistrzostwa Europy Brzęczyk. Nic się nie zmieniło od listopada – Polska nie rozegrała ani jednego meczu. Decyzja Zbigniewa Bonka wydaje się więc raptowna – jakby prezydent dostrzegł szansę na rynku i postanowił z niej skorzystać. A może przemyślenia na temat 2020 roku dały mu impuls do działania i zdecydował się zbadać rynek? W swoim stylu – niech wszyscy wiedzą, że nic się nie stało, a gdy tylko opadł kurz, zaczął mądrze czytać rynek.

Obejrzyj wideo
„To po prostu niemożliwe. Gdybym był Schkesneyem, zrezygnowałbym z reprezentacji”.

W takiej czy innej sytuacji trudno znaleźć szczegóły. Istnieje wiele spekulacji i poszlak. Kluczowe kryteria: Kto nie jest obecnie zatrudniony?

Magiz Schoria, jeden z polskich trenerów, który wcześniej był asystentem trenera Pavasa Janaza, powiedział w zeszłym roku, że prowadził drużynę olimpijską ZEA i negocjował zdobycie tam seniorskiej drużyny. Ale po rozmowie z nim wiedzieliśmy, że na pewno nie będzie spadkobiercą widocznym dla prasy. Prezydent Phoenix nie skontaktował się z nim, poza tym, że prowadzi rozmowy o przejęciu klubu z Europy Wschodniej. Zapytaliśmy też o dochody Adama NavakkiAle Thomas Evan, dyrektor reprezentacji za jego kadencji, zapewnił nas, że to się nie wydarzy. Jednak Ponik może rozważać opcję związaną z trenerami polskojęzycznymi.

Zbigniew Boniek wyjaśnia decyzję o zwolnieniu Jersey Press. „To smutny dzień dla mnie”

Czego Phoenix szuka w Chorwacji, czyli „Hello Nanat”

Po ostatnich wakacjach można to rozważyć Feniks Po spędzeniu czasu w Rzymie wielu trenerów odebrało telefony. Scena mogła być podobna w każdej rozmowie, prezes PZPN zachowywał się znakomicie i sprawdzał swoje ubrania na targu trenerskim.

READ  BORUCIA - Bayern: Lewandowski z celem, zbliża się historia

Historia, którą niedawno opowiedział w podcastie HNTV Nanat Bijelica Jeszcze 5 dni temu było to zainteresowanie, ale teraz jest jeszcze ciekawiej.

– 15-20 dni temu zadzwonił do mnie prezes PZPN – powiedział w poście Bijelika. Zapytany, czy to nowa praca, wyjaśnił. – Podobno niektóre kluby we Włoszech pytały o mnie i chciały wiedzieć, jak długo będzie trwał mój kontrakt z prezesem NKOJ. Opowiedział mi też o sytuacji Reprezentacja Polski I Jersey Proschek, w którym grałem kiedyś w Austrii. On jest tyrolskim zawodnikiem, ja jestem Admira. Bonnick powiedział, że polska drużyna nie grała ostatnio tak dobrze, jak mogła, dodając, że oczekiwania mediów są wysokie – wyjaśnił Grod. Z jednej strony, według relacji Bijelicy, było to przypadkową rozmową konsultacyjną. Jednak pytanie brzmi, czy nie słyszałeś o byłym trenerze drużyny narodowej w kontekście reprezentacji Polski, a nie o „jakimś włoskim klubie”? A takich wezwań w imieniu różnych klubów nie było. A jeśli chodzi o Bijelicę – czy chce zostać trenerem reprezentacji Polski? Dziennikarz DVB Bosna zapytał go o to w chorwackim programie. Trener odpowiedział jej po polsku:

– Teraz nie jestem zainteresowany byciem trenerem reprezentacji Polski, bo jestem trenerem Osijeku. Mam kontrakt na 2,5 roku. Więc teraz mnie to nie interesuje, ale w przyszłości może to być dla mnie opcja – dodał. Z tego samego powodu wyjaśnił, że nie będzie pracował z chorwacką drużyną narodową.

Kandydatura Bijelicy nie była przypadkowa. Współpracował z wieloma obecnymi członkami zespołu: Kotziorą, Petnarek, Motor, Javiac i Kamni. Dobrze zna polską rzeczywistość i komunikuje się w języku polskim. Może Phoenix nie musi rozmawiać z innymi trenerami w przebraniu tajemnicy.

Jersey PressZa kulisami zwolnienia Jersey Press. – Tak, strzelanina. Około pół godziny przed ogłoszeniem.

Kierunek włoski, czyli Marco Giampolo

Oferta pracy – choć w tej sytuacji zaskakująca – wydaje się rozsądna Marco GiampoloKto zostanie zwolniony z Turynu w najbliższych dniach. To jego druga nieudana przygoda z rzędu – wcześniej, po siedmiu meczach, stracił pracę dla Milanu. Więc na pewno nie jest tak atrakcyjny jak trener na włoskim rynku jak dwa lata temu. Może Phoenix chciał go użyć? Od wielu lat jest fanem swojej pracowni. Giampolo współpracował także z kilkoma polskimi graczami: Piotrem Giliaskim, Carol Linetti, Bardosem Peresziaskim, Yugosem Skoropskim, Kristoffem Biestkiem i Davidem Ka Own Nakki. Jeśli Phoenix wie, że Giampolo wkrótce wyjdzie z pracy, możesz zagrać z nim odkryte karty.

READ  EDP ​​Renewables uruchomi w Polsce hybrydowy projekt fotowoltaiczny o mocy 45 MW

Giovanni de Biosi jest również kandydatem. To włoski trener negocjował przejęcie zespołu od Adama Navajo. Zbigniew Boniek powiedział później Jersey Presche i de Biozi w radiu „RMC Sport” kilka dni później: „Byłem praktycznie selekcjonerem, ale wtedy Phoenix wybrał biegun. Czułem się, jakbym został usunięty. . Można przypuszczać, że Phoenix nie zapomniał o nim. Dziś jednak de Bayazi jest menadżerem Azerbejdżanu.

Jednak niektórzy z najlepszych trenerów są bez pracy – na przykład Massimiliano Allegri, Luciano Spalletti, Marricio Sari, Lucian Pavre i Thomas Tuchel. Trudno jednak w to uwierzyć w zatrudnienie jednego z nich. To jest strefa marzeń. Wszyscy oni są nieznani i nieznani polskiej rzeczywistości, a ważne mecze mamy już w marcowych eliminacjach do mundialu. Nie ma czasu na poznanie personelu.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *