Pełne skróty wideo walki pomiędzy Robertem Whittakerem i Paulo Costą

Pełne skróty wideo walki pomiędzy Robertem Whittakerem i Paulo Costą

Obejrzyj pełne skróty wideo walki Roberta Whittakera kontra Paulo Costy z co-main eventu UFC 298, udostępnione przez UFC i inne media.

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria odbyła się 17 lutego w Honda Center w Anaheim w Kalifornii. Tego wieczoru były mistrz UFC w wadze średniej Robert Whittaker (25-7) zmierzył się z jednorazowym pretendentem do tytułu Paulo Costą (14-3). Współtytuł. Walka była transmitowana na żywo w systemie pay-per-view ESPN+.

Poniżej znajdziesz najważniejsze momenty wideo.

Runda 1: Obaj mężczyźni wyszli w ortodoksyjnym strojach, a Costa natychmiast wszedł do klatki. Od razu wywiera presję na Whittakera, ale Whittaker wykonuje parę kopnięć w łydkę i cięcie, które decydują.

Costa uderza wysoko kopnięciem w głowę, które Whittaker blokuje. To było szybkie. Osiąga się to za pomocą niskiego kopnięcia. Następnie Costa trafił lewym hakiem, gdy do siatki wszedł Whittaker. Kolejne wysokie kopnięcie Costy w tylną nogę. Whittaker dostaje rękę, ale to wciąż duży blok.

Wymiana w środku i Whittaker zadaje kolejne kopnięcie w łydkę. Costa ląduje sam. Costa zadaje potężny cios. Whittaker wraca o drugiej. Costa sprawdza, czy nie ma niskiego kopnięcia, ale jest już kontuzjowany.

Ładna prawa ręka Whittakera, gdy łapie Costę między nimi. I kolejny. Następnie opuścił Costa. Costa ma mnóstwo mocy. Whittaker organizuje naloty, ale bez radości. Ale potem odbijającym się strzałem trafił Costę w głowę. Znowu podcina nogę. Główna noga Costy była spuchnięta. Whittaker zajmuje teraz to stanowisko i wspiera Costę.

Kolejny low kick Whittaker ma tutaj swoją drogę. Dobrze miesza ręce, dobrze kopie i trafia w bramkę. Costa teraz gryzie sztuczki. Costa próbuje wesprzeć Whittakera i otrzymuje mocny cios.

Whittaker uderza paskudnie prawą ręką, którą Costa zjada, ale teraz się wycofuje. Whittaker ląduje obydwoma, rzucając Costą jeden po drugim. Whittaker ma także wyraźną przewagę szybkościową. Ale Costa dostał się do środka i zerwał dwa haczyki z ciała. I uderz. Whittaker wystrzeliwuje kilka kopii zapasowych z góry. Jest tu dużo akcji i obaj są na tym samym poziomie, ale Costa czuje dech w piersiach.

READ  Reyes porywa rozgrywającego po zwycięstwie nad Astros

O mój Boże! Rzut karny Costy i obolałego Whittakera!!!! Potyka się, a Costa go goni, ale nie ma czasu i runda się kończy! Jeszcze kilka sekund i może być po wszystkim!!!

MMA Fighting zdobywa bramkę w rundzie 10-9 dla Costy.

Druga runda: Whittaker wygląda, jakby miał pod sobą nogi, podskakuje i od razu uderza dźgnięciem. Costa wciąż szuka najlepszych zawodników, a Whittaker na razie jest zadowolony ze spotkania z nim. Costa ponownie wspina się na szczyt, a Whittaker ledwo podnosi rękę. Te przychodzą szybko.

Costa uderza mocnym kopnięciem, ale Whittaker go odpycha. Whittaker wybiera opatentowaną kombinację kopnięć na głowę 1-2. Wylądował, ale Costa go zjadł i pokazał Whittakerowi język. Whittaker wraca do rąbania drewna kopnięciami w łydki. Costa otrzymuje teraz dźgnięcie, które może wylądować do woli.

Czyli 1-2 dla Costy i Whittakera to krwawienie z nosa. Costa wchodzi i kciuk przy oku przerywa akcję.

Whittaker robi sobie krótką przerwę, ale wracamy do akcji. Whittaker powinien był spędzić tam trochę czasu, zwłaszcza gdy Costa wspinał się po tej stronie.

Whittaker z kombinacją, która ląduje, ale nie jestem pewien, czy uda mu się zranić Costę. Costa po prostu zjada shoty i kontrataki, a Whittaker teraz mocno krwawi. Jednak spada bardziej. I znowu odcina tę nogę. Noga Costy to balon, ale wygląda na to, że po prostu postanowił się tym nie przejmować.

Costa nieco zwalnia. Whittaker utrzymuje stałą głośność i sety. Costa wykonał niskie kopnięcie i lewy hak. Tam bili się nawzajem na okrągło. Costa ponownie zadaje potężny cios. Dużo tego potrzebuje. Kopnięcie w głowę ponownie zablokowane.

Whittaker wykonuje kombinację błyskawiczną, ale nie udaje mu się to. Na minutę przed końcem Costa wspiera Whittakera. Whittaker dobrze widzi przestrzeń w tej chwili i podczas wymiany zdobywa dobre 1-2. Whittaker rąbie drewno na koniec rundy.

READ  Czy rekord Bottrela da się wyrównać?

MMA Fighting punktuje w rundzie 10-9 Whittaker, ogólnie 19-19.

Runda 3: O tym zadecyduje trzecia runda. Whittaker wygląda świeżo, ale Costa wyglądał świeżo w swoim narożniku. Costa jako pierwszy otrzymuje dwa prawa, a Whittaker odcina mu nogę.

Wymiany, w których żaden z zawodników nie ląduje czysto. Niskie kopnięcie Whittakera to już wieczność. Costa trafia jednego ze swoich. Prawa ręka ląduje od Whittakera na koniec wymiany. Costa wykonuje własne niskie kopnięcie. Jednak Whittaker dobrze znosi te rzeczy.

Costa wraca teraz do formy po uderzeniu Whittakera i uderza mocnym kolanem w klinczu. Whittaker zwalnia nieco i pozwala Costie budować. Noga Whittakera jest teraz uszkodzona, ale został powalony parą haków.

Costa szuka teraz zwycięstw, a Whittaker dołącza i odchodzi. Costa wzywa do zawziętej bitwy, ale Whittaker nie odpowiada. Popiera Whittakera i odcina mu nogę. Wygląda dobrze, gdy Whittaker zwalnia.

Kopnięcie na korpus zablokowane. Whittaker próbuje go wesprzeć, ale nie może. Zadaje jednak cios. Niskie kopnięcie. Dobry strzał Costy. Sprawił, że Whittaker cofnął się. Dobra kombinacja Whittakera. Uderzenie Costy. To są wymiany. Nie ma dużej różnicy między tymi dwoma.

Costa przenosi Whittakera do klatki i próbuje kopnąć kołem, ale nie trafia. Whittaker odpycha i ląduje prawą ręką. Niskie kopnięcia obu zawodników.

1 minuta na zwiedzanie kogokolwiek. Na lewo od obu. Costa teraz krwawi. Niskie kopnięcie Whittakera w końcu spotkało się z reakcją Costy. Ale Costa idzie do przodu. Wyleciał z Whittakera. Costa nie może już znaleźć celu i ta runda wymyka się spod kontroli. Whittaker porusza się i próbuje wykonać pojedynczą nogę, ale łamie się i wykonuje kombinacje, a Whittaker przewróci tę nogę.

MMA Fighting punktuje w rundzie 10-9 Whittaker, ogólnie 29-28 Whittaker.

Robert Whittaker bronił. Paulo Costę przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 30-27).

READ  Senatorowie z Ottawy mianowali Steve’a Staiosa na prezesa ds. operacji hokejowych

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *