Panarin przedłuża passę punktów do 12, Rangers prowadzą Red Wings

Panarin przedłuża passę punktów do 12, Rangers prowadzą Red Wings

Nowy Jork strzela w tym sezonie na poziomie 34,1 procent (14 z 41) i strzelił co najmniej jednego gola z przewagą mężczyzn w 10 z 12 meczów.

„To była dobra gra w przewadze” – powiedział Trocheck. „Ciężko pracujemy, aby tak się stało. Myślę, że właśnie dlatego odnieśliśmy taki sukces. Dbamy o to, aby wszystko było proste”.

Panarin podwyższył na 4:0 o 11:21 po strzale spod prawego koła po podaniu Alexisa Lafreniere’a, po czym Will Coyle podwyższył na 5:0 o 14:10.

Detroit odpowiedziało trzema bramkami w trzeciej tercji w czasie 5:54.

Rasmussen strzelił gola w 7:55 i było już 5:1, a Kostin podwyższył wynik na 5:2 o 8:15.

Cobb strzelił z prawego koła o 13:49 i było 5-3.

„Musimy znaleźć sposób na zdobycie pierwszego gola w jednym z tych meczów” – powiedział Cope. Nie sądzę, że byliśmy gotowi do gry, ale wyraźnie czegoś nam brakowało.

Red Wings wygrywali co najmniej 2:0 w sześciu meczach z rzędu. W 13 meczach strzelili osiem goli w pierwszej połowie.

„Możesz wrócić do dziesięciu ostatnich konferencji prasowych, w których uczestniczyłeś, po prostu skopiuj i wklej to, co powiedziałeś” – powiedziała Lalonde. „To to samo. Oglądasz hokej i każdy mecz to drużyna, która ma rozpocząć prostą grę.… To wyścig, aby rozpocząć tę prostą grę i dziś wieczorem Rangersi to zrobili”.

Detroit również ma bilans 2 na 27 w grze w przewadze w ostatnich sześciu meczach, przegrywając cztery (2-4-0). Obydwa gole padły w sobotnim zwycięstwie 5:4 nad Boston Bruins. W pierwszych siedmiu meczach Red Wings notowali 12 na 29, wygrywając pięć (5-1-1).

„Przez jakiś czas uratowała nas naprawdę gorąca gra w przewadze” – powiedział Cobb. „Musimy znaleźć spójność w naszej grze 5 na 5 i ogólnej intensywności. Nie dlatego, że nie byliśmy dzisiaj silni, ale na pewno nie byliśmy tak silni jak w meczu w Bostonie”.

READ  Były mistrz UFC Tyrone Woodley Boxer Jake Paul

Uwagi: Środkowy Red Wings Dylan Larkin zagrał po opuszczeniu poniedziałkowego treningu z powodu kontuzji. Uznano, że była to decyzja podjęta w czasie gry. Grając przy stanie 19:19, Larkin w wznowieniach zdobył 11 z 17 punktów i oddał pięć celnych strzałów. …Środkowy Detroit Robby Fabbri przegrał 2 punkty w czasie 12:42 czasu lodowego w swoim pierwszym meczu od 12 października. Opuścił 11 meczów z powodu kontuzji dolnej części ciała. … Quick po raz pierwszy wystartował w drużynie Rangers w Madison Square Garden. Jego bilans to 3-0-1, a jego średnia bramkowa to 1,77 goli i 0,935 procent obron w pięciu meczach w tym sezonie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *