Oto nowości w aplikacji Pogoda na iOS 17

Oto nowości w aplikacji Pogoda na iOS 17

W systemie iOS 17 firma Apple wprowadziła szereg zmian w swoich aplikacjach giełdowych, w tym w aplikacji Pogoda. Wraz z aktualizacją wprowadzono kilka drobnych zmian w funkcjonalności i wyglądzie aplikacji.


Największą aktualizacją jest możliwość zobaczenia wczorajszej pogody w 10-dniowej prognozie. W iOS 16 możesz zobaczyć tylko bieżący dzień i następne 10 dni, ale w ‌iOS 17‌ możesz zobaczyć bieżący dzień, następne 10 dni i pogodę z poprzedniego dnia.

ios 17 wczorajsza pogoda


Prognoza 10-dniowa pokazuje prawdopodobieństwo wystąpienia opadów każdego dnia i zawiera „podsumowanie dzienne” zamiast prognozy.

Główny interfejs pogody został zaktualizowany o duży tekst „Moja lokalizacja” dla prognozy pogody w bieżącej lokalizacji, z miastem pod spodem. W iOS 16 po prostu powiedział Miasto, co może być mylące podczas nawigacji po kilku zapisanych miastach.

Niektóre jednostki pogodowe zostały przesunięte, a prognoza godzinowa i prognoza opadów są wyświetlane jako pierwsze. Wiadomości i alerty są wyświetlane na dole aplikacji, a nowy moduł pogodowy „Średnie” pokazuje, jak bieżąca temperatura odbiega od historycznej średniej dla tego dnia.

średnie pogodowe ios 17


Apple dodało moduł księżyca, który pokazuje aktualny stan księżyca, czas do następnej pełni księżyca, czasy zachodu i wschodu księżyca oraz kalendarz księżycowy, a także moduł prędkości wiatru ma większy rozmiar, który wyświetla informacje o prędkości burzy na pierwszy rzut oka. Moduł wiatrowy wyświetla również porównanie dzienne i anemometr.

ios 17 lokalizacja księżyca


Uwzględniono codzienne porównania indeksu UV, wilgotności, wskaźnika „odczucia” i widoczności, a także dostępne są opcje zmiany jednostek prędkości wiatru, opadów, ciśnienia i odległości.

Wygląda na to, że Apple nie wprowadziło żadnych zmian w danych używanych w aplikacji Pogoda, pomimo skarg dotyczących niedokładności po integracji aplikacji Dark Sky.

READ  Elden Ring i Fortnite tracą pozycję najpopularniejszych gier, a pojawia się nowa strzelanka

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *