Oświadczenie CFL na czwartkowy mecz Elks-Argonauts

TORONTO – Kanadyjska Liga Piłki Nożnej wydała następujące oświadczenie:

Kanadyjska Liga Piłki Nożnej odkłada czwartkowy mecz w Toronto pomiędzy Toronto Argonauts a Edmonton Elks po otrzymaniu wiadomości, że wielu graczy Elks uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Jest to zgodne ze standardem opieki nad COVID-19 i sportem zawodowym. Odzwierciedla to również nasze pragnienie, aby zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników, trenerów i personelu – a także zdrowie publiczne – były ponad wszelkimi innymi względami.

Łosie nie będą ćwiczyć ani podróżować, dopóki nasi wyżsi urzędnicy medyczni i zdrowia publicznego nie zapewnią nas, że jest to dla nich bezpieczne. Cały personel poziomu 1 Elks, w tym zawodnicy, trenerzy i personel pomocniczy, zostanie teraz poddany ulepszonemu protokołowi testowania, który obejmuje izolację.

Najnowszy przeciwnik Elks, BC Lions, weźmie udział w ulepszonym protokole i będzie uważnie obserwowany w tym tygodniu. Konsultując się z naszym naczelnym lekarzem, nie sądzimy, by lwy były zagrożone infekcją. Liga pracuje teraz nad przełożeniem meczu między Łosiami i Argonautami.

Wiemy, że jest to rozczarowująca wiadomość dla fanów CFL, ale jesteśmy przekonani, że zdecydowanie poprą naszą decyzję o postawieniu bezpieczeństwa na pierwszym miejscu.

READ  W „pilnej” sytuacji Blue Jays znów się nie sprawdza

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *