Opóźnienie w Horizon Forbidden West niewiele znaczy dla Sony i PS5

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że God of War 2 został przesunięty z 2021 na 2022, co nikogo nie zaskoczyło, ponieważ niewielu spodziewało się, że faktycznie pojawi się w tym oknie czasowym.

Ale teraz uwaga zwraca się na Horizon Forbidden West, co powtarza Sony powinien Zrób to święto 2021, ale język, którego używają, sprawia, że ​​wydaje się, że nic nie jest pewne, a w rzeczywistości data premiery jakiejkolwiek gry AAA jest daleka od pewności w branży ze względu na częste występowanie opóźnień.

Teoretycznie Horizon Forbidden West opuści Sony bez ważnego tytułu na wyłączność na PS5 (przychodzi również na PS4) w bardzo ważnym okresie świątecznym, kiedy Microsoft powinien wreszcie wydać Halo Infinite na Xbox Series X.

W praktyce jest to prawdopodobnie mniej ważne, niż mogłoby się wydawać.

Oprócz filozofii, w której większość graczy akceptuje teraz wszelkie opóźnienia, aby zapewnić, że gra nie zepsuje się po wydaniu, Sony znajduje się w bardzo wyjątkowej sytuacji z PS5, gdzie gra tak duża jak Horizon oznacza stosunkowo niewiele dla perspektyw gry. sam system.

Duże ekskluzywne gry są często określane jako „sprzedawcy systemowi”, ponieważ byłbyś skłonny kupić całą konsolę za setki dolarów tylko po to, aby zagrać w jedną głośną grę. Ale w tym przypadku nie ma praktycznie nic do zrobienia, aby sprzedać PS5.

PS5 jest nie tylko najszybciej sprzedającą się konsolą w historii, ale niedobory dostaw utrzymają się przez cały 2021 r. W praktyce oznacza to, że PS5 prawdopodobnie wyprzedają się w tym sezonie świątecznym i są bardzo trudne do zdobycia. czy Horizon jest opóźniony czy nie. Oczywiście, że tak będzie Miły Aby posiadacze PS4 i PS5 mogli zobaczyć grę wydaną na czas, ale wydaje się, że jest to mniej ważne niż w jakimkolwiek innym roku, biorąc pod uwagę, gdzie jesteśmy teraz.

READ  Gracze „Diablo 4” na PS5 trafili na błąd „Nie można znaleźć ważnej licencji”, komentuje Blizzard

Obejrzyj mój film powyżej, aby uzyskać więcej pomysłów i więcej wyjaśnień.

Chodź za mną na TwitterzeA youtubeA Serwis społecznościowy Facebook A Instagram.

Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu treści, bułki Boga.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller, A Trylogia ziemska, który też jest uruchomiony audiobook.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *