Oparte na Bitcoinie „Space Pepes” przewodziło tygodniowym wolumenom obrotu wśród pul NFT

Oparte na Bitcoinie „Space Pepes” przewodziło tygodniowym wolumenom obrotu wśród pul NFT

Nieruchome obrazy z kreskówek „Pepe the Frog” na statkach kosmicznych to ostatnia gratka dla kolekcjonerów sztuki cyfrowej w świecie Web3.

Oparte na Bitcoinie „Space Pepes” stały się najczęściej wymienianymi tokenami niezamiennymi (NFT) w ciągu siedmiu dni, Dane z Cryptoslamu ofert, z ponad 7,3 miliona dolarów w obiegu z kolekcji.

Oba Space Pepe są sprzedawane za nieco poniżej 100 USD, a dane pokazują, że większość wolumenów handlowych miała miejsce 19 maja. Od tego czasu wolumeny stopniowo spadały.

Te tygodniowe liczby były wyższe niż kolekcja Bored Apes Yacht Club (BAYC) oparta na Ethereum i podkreślają rosnący trend, w którym grafika oparta na Bitcoin zyskuje popularność w porównaniu z rówieśnikami z innych sieci, takich jak Solana i Polygon, które były bardziej znane wśród kolekcjonerów .

BAYC i Mutant Ape Yacht Club (MAYC), inna grupa należąca do tych samych twórców, odnotowała łączny wolumen w wysokości 9 milionów dolarów. Oparta na ImmutableX Gods Unchained osiągnęła 4 miliony dolarów w tomach, podczas gdy kontrowersyjna kompilacja Milady osiągnęła 3 miliony dolarów w obiegu.

W związku z tym w ciągu ostatnich 30 dni Bitcoin NFT wygenerowały około 167 milionów dolarów wolumenu obrotu, o kilka cyfr mniej niż Ethereum blisko 397 milionów dolarów. Jednak sprzedaż Bitcoin NFT jest prawie trzy razy większa niż sprzedaż Solana Network, według Cryptoslam, o około 57 milionów dolarów.

READ  2022: Rok Odysei Kosmicznych

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *