OnePlus Nord CE otrzymuje teraz aktualizację do systemu OxygenOS 13 opartego na systemie Android 13

OnePlus Nord CE otrzymuje teraz aktualizację do systemu OxygenOS 13 opartego na systemie Android 13

Podczas gdy OnePlus prawdopodobnie ciężko pracuje nad nadchodzącym smartfonem Nord CE 3 o niższej średniej klasie, który niedawno wyciekł, firma nie zapomniała również o oryginalnym Nord CE, który został wprowadzony na rynek w 2021 roku.

Dzisiaj OnePlus rozpoczął wdrażanie aktualizacji do OxygenOS 13 opartej na systemie Android 13 dla Nord CE, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak stary i niski jest ten telefon. Cieszymy się jednak, że tak się dzieje.

Jednak na razie jedno bardzo duże zastrzeżenie: ta aktualizacja jest obecnie dostępna tylko dla modeli „GLO”, co, jak zakładamy, oznacza „globalny”. Tak więc określone wersje rynkowe (takie jak na przykład wersja indyjska) nie są jeszcze uwzględnione. Jednak przedstawiciele OnePlus obiecali, że wkrótce zostanie wydana kolejna wersja, która zostanie wydana w wielu regionach.

W międzyczasie, jeśli masz „GLO” Nord CE, możesz ręcznie rozpocząć sprawdzanie dostępności aktualizacji. Nowa wersja nosi nazwę EB2103_11.F.04 i zauważ, że ten OxygenOS pochodzi z grupy „ColorOS pod inną nazwą”. Mówimy, że nie oczekuj niczego innego, a nie będziesz rozczarowany.

Nic dziwnego, że wiele się zmieniło, w tym ulepszenia stabilności warunków sieciowych, uaktualnienia do HyperBoost GPA 4.0 w celu ustabilizowania liczby klatek na sekundę w grach oraz nowa przestrzeń dla dzieci. Otrzymujesz również automatyczną pikselację zrzutów ekranu czatu i regularne czyszczenie danych ze schowka.

Pełny i wyczerpujący dziennik zmian jest dostępny w źródle, do którego link znajduje się poniżej, koniecznie zajrzyj, jeśli jesteś zainteresowany.

źródło

READ  Szkicowy przeciek twierdzi, że Pixel Fold i Pixel Watch pojawią się razem z Pixel 6 – MobileSyrup

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *