Okręt szkoleniowy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zatrzymuje się w St. John’s

Okręt szkoleniowy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zatrzymuje się w St. John’s

Statek szkoleniowy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zacumowany jest w St. John’s podczas kończenia 75-dniowego rejsu, który zabrał go z ciepłego Morza Śródziemnego z powrotem do Portland w stanie Maine. Jednak niektórzy ludzie na pokładzie, idąc do centrum miasta, musieli dwukrotnie obejść się po statku.

Maine to statek do badań oceanicznych Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych przekształcony w morski statek szkoleniowy obsługiwany przez Akademię Morską w Maine.

Około 230 studentów przygotowujących się do zawodu oficera marynarki handlowej oraz 20 innych członków kadry i personelu przybyło do St. John’s w poniedziałek i pozostaną w porcie do czwartku.

Kapitan Mark Winter mówi, że uczniowie zostali fantastycznie przyjęci, łącznie ze wspaniałym wieczorem w Bocianim Gnieździe i specjalną wizytą w National War Memorial.

Najbardziej w pamięci uczniów zapadło spotkanie z ekipą filmową Reachera. Tak się składa, że ​​nakręcony odcinek rozgrywa się w ich rodzinnym Portland w stanie Maine.

„Wszyscy uznaliśmy to za zabawne, że było tam tyle samochodów z tablicami rejestracyjnymi stanu Maine, wisiały amerykańskie flagi i wszystkie słupy oświetleniowe z napisem Portland… i pomyśleliśmy: «Nie jesteśmy w Portland, prawda?». „

Statek wypłynie jutro do Bostonu, gdzie pozostanie przez jeden dzień przed powrotem do Portland.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: BBC Rosyjski dziennikarz Ilja Barabanow opisany jako „zagraniczny agent”

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *