Ogólne Spoilery Szpitala: Podsumowanie na czwartek, 23 września – Sonny odwiedza swój własny grób – Chloe Jennings News Anna Rocks

ogólny Podsumowanie spoilerów szpitalnych (GH) na czwartek, 23 września ujawnia, że ​​Sonny Corinthos (Maurice Benard) ubrał się i odwiedził swój grób, podczas gdy wiadomość o Chloe Jennings (Phoebe Kuhlman) Annie Devane (Finola Hughes) wstrząsnęła. Oto jak to wszystko wydarzyło się w czwartkowym odcinku GH.

W sali bokserskiej Brett Westbourne (Kelly Thiebaud) jest zaskoczony, gdy Jason Morgan (Steve Burton) uderza w torbę bokserską rano po ślubie. Brett był jeszcze bardziej zaskoczony, gdy dowiedział się, że Jason tak naprawdę nie był żonaty, odkąd Sonny powrócił z martwych!

Po tym, jak Jason nazywa czas Sonny’ego barmanem „Mike” cierpiącym na amnezję w Pensylwanii, Brett zastanawia się, jak Jason i Carly Corinthus (Laura Wright) mogą stłumić swoje uczucia. Jason po prostu zachowywał się tak, jakby okoliczności się zmieniły, sprawy powinny wrócić do poprzedniego stanu.

Brett wspomniał, jak Carly odzyskała męża, podczas gdy Jasonowi nic nie zostało, ale pomyślał, że może warto. Chociaż część Bretta czuła się usprawiedliwiona, odkąd Jason wybrał Carly zamiast niej, nie lubiła patrzeć, jak został zraniony.

Brett ujawnił, że Peter August (Wes Ramsay) żyje i wyjaśnił zaginiony przypadek Liesl Obrecht (Kathleen Gatti), ale odmówił postawienia w tej sprawie Jasona Brecka (Stephen A. Smith) lub Damiena Spinelli (Bradford Anderson). Brett jasno dała do zrozumienia, że ​​nie potrzebuje Jasona, aby przyszedł jej na ratunek.

W barze Charliego Trina Robinson (Sydney Michaela) była szczęśliwa, że ​​była tam przed wyjazdem Ava Jerome (Maura West). Chciała, żeby Ava została w Port Charles, ale Ava nalegała, żeby wyjechać z powodu prześladowcy.

Następnie Cameron Webber (William Lipton) przybywa z wiadomością o pobycie Sonny’ego. Trina była zszokowana i wiedziała, że ​​Jocelyn musi być poza zjazdem rodzinnym, ale potrzebowała pomocy. Cameron zaoferował swoje usługi i dowiedział się, że Trina wie, kim jest prześladowca Avy.

READ  Wyniki pokazu głównego WWE Saturday Night 7/16: Jinder Mahal Vs. Chunky

Trina nalega, aby Spencer Cassadine (Nicolas Chavez) i Asmi Prince (Avery Kristen Paul) współpracowali przy misji. Cameron miał początkowo wątpliwości, ale Trina starała się go przekonać. Czułem, że muszą zastawić pułapkę, więc Cameron nie mógł się doczekać szczegółów.

W Windmere Esme i Spencer mieli się wprowadzić. Spencer przyznał, że nadal nie jest pewien, czy to zadziała, ale tęsknił i chciał swojego taty. Nicholas Casadin (Marcus Coloma) przytula Spencera i ostatecznie wspomina, że ​​zamówił kilka ciastek z ulubionej piekarni Esme.

Esme udawała uśmiech i stawiała subtelne i przesadne żądania – jak chęć zjedzenia jeżyn zamiast innych owoców i oczekiwanie pewnej ilości piany w latte. Kevin Collins (John Lindstrom) rozmawiał z Esme prywatnie, więc zapytała go o jego pracę i stwierdziła, że ​​rozważa skupienie się na psychologii.

Kevin zauważył, że osoby zainteresowane tym obszarem zazwyczaj same szukały odpowiedzi. Esme zastanawiała się, czy Kevin znalazł wtedy dla siebie odpowiedzi, więc zasugerował, że zyskał umiejętność czytania ludzi w pewnych sytuacjach.

Następnie Kevin rozmawiał z Nicholasem o Esme zajmującej się wysokimi kosztami utrzymania, ale przyznali, że Spencer nie ma nic przeciwko. Mikołaj cieszył się, że jego syn znalazł kogoś, kto odpowiedział jego uczuciami.

Spencer podsłuchuje, jak Nicholas wyraża swoje rozczarowanie rozwodem, ale Kevin rozumie, dlaczego Ava musiała postawić córkę na pierwszym miejscu i zasugerował, że Nicholas zrobiłby to samo dla swojego syna. Esme wkrótce potem znalazła Spencera i zauważyła, jak udany był ich plan.

Zamiast Maxie Jones (Kirsten Storms) otrzymuję informacje o Peterze Augustu (Wes Ramsey) pojawiającym się w Nixon Falls i grożącym, że zabierze Jamesa Westa (Curtis i Owen Rufca) zamiast Louise August (Harper i Scarlett Bloom). Maxi była wściekła i rozumiała, dlaczego Nina Reeves (Cynthia Watros) poszła po pomoc do Liesl Obrecht (Kathleen Gatti), ponieważ zrobiła to samo.

READ  Twój horoskop dzienny: 20 stycznia 2024 r

Jednak Nina przyznała, że ​​plan się nie powiódł i czuła, że ​​to wyłącznie jej wina, że ​​Petera nie ma w areszcie policyjnym. Przyznała, że ​​kelner „Mike” to w rzeczywistości Sonny Corinthus i że się w nim zakochała. Nina wyjaśniła historię oszołomionej Maxi, która nie była zbyt okrutna z powodu swoich błędów.

Chociaż Maxi nie była fanką tego, co robiła Nina, nadal to kochała. Maxi zaoferował również ostrzeżenie przed kontaktem z Sonnym i Carly, ponieważ sprawy mogą nie potoczyć się tak, jak chce Nina. Następnie Maxi wezwała Bretta, aby uzupełnił ostatnie szczegóły dotyczące Petera i Lisle.

W Nixon Falls Jasper „Jax” Jacks (Ingo Rademacher) opowiada Annie i Valentine Casadinom (James Patrick Stewart) o relacji Niny na temat przetrwania Sonny’ego. Valentine dowiedział się również, że Nina nie posłuchała porady medycznej i wyjechała, więc czuł, że podjęła kolejną złą decyzję, jeśli jechała do Port Charles.

Valentine martwił się, jak Nina zostanie przyjęta, ale szybko zwrócił swoją uwagę z powrotem na Annę i zbadał ich, ponieważ chciał śmierci Petera. Po rozmowie o Drew Anna odbiera telefon w sprawie prawdziwej Chloe Jennings żyjącej w konsulacie USA na Krecie – mimo że traciła i traciła przytomność z powodu wypadku.

W domu Carly delektowała się idealną filiżanką kawy, ponieważ Sonny ją zrobił. Sonny wspomniał o spaniu w pokoju gościnnym, ponieważ Carly zasnęła i nie chciała jej budzić. Po tym, jak Sonny założył garnitur, Carly skomentowała, jak świetnie wygląda, i drażniła się z jego arogancją.

Kiedy Ava weszła do kuchni, była zszokowana widząc stojącego tam Sonny’ego i otrzymała krótkie podsumowanie. Sonny Ava nie spotkał się z ciepłym przyjęciem i nie był zadowolony, słysząc, że stalker podszedł na tyle blisko, by włożyć głos Ryana Chamberlaina (John Lindstrom) do misia afrykańskiego korynckiego misia (Ava i Grace Scarola).

READ  Nicole Scherzinger motywuje nas wszystkich w serii bikini

Jednak Sonny szanował, że Ava stawia Avery na pierwszym miejscu. Ava prosi Sonny’ego i Carly o pomoc w pożegnaniu się z Avery, co zdaniem Sonny’ego poszło dobrze. Ava dostała też Carly, a Sonny obiecali wysłać dużo zdjęć.

Kiedy Ava odeszła, Carly pomyślała o tym, jak by to było odejść od tego, co kochała, z zamiarem robienia właściwych rzeczy. Sonny zapewnił Carly, że już nigdy nic nie odbierze go rodzinie, ale czuła, że ​​nie może tego zagwarantować.

Później Sonny udał się na cmentarz i wpatrywał się w swój grób. Usłyszał za sobą hałas i spojrzał, aby zobaczyć stojącą tam Ninę. Carly otworzyła drzwi dla Jasona i wspomniała, że ​​Sonny’ego nie ma w domu. Jason przyznał, że był tam, aby porozmawiać z Carly.

Spoilery Szpitala Ogólnego mówią, że nadejdzie więcej dramatu Sonny’ego, więc nie przegap całej akcji GH. CDL będzie miał kolejne ekscytujące Spoilery Szpitala Ogólnego, aktualizacje i wiadomości do Czytaj dalej, więc odwiedzaj nas często.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *