Ocena, czy BONK jest w stanie w lipcu wzrosnąć powyżej 0,000026 USD

Ocena, czy BONK jest w stanie w lipcu wzrosnąć powyżej 0,000026 USD
  • Największy wzrost cen w ciągu ostatnich 24 godzin zaobserwował Bonk.
  • Jeśli obecny trend się utrzyma, jego cena może wzrosnąć do 0,000027 USD.

Pionier Solany [SOL]Waluta memów oparta na Ponku [BONK] Jest uznawana za najbardziej zyskowną kryptowalutę w ciągu ostatnich 24 godzin. W momencie publikacji artykułu BONK był notowany na poziomie 0,000026 USD, a jego cena wzrosła w tym okresie o 12%.

według Kapitalizacja rynkowa monet Z danych wynika, że ​​wzrostowi cen towarzyszył odpowiedni wzrost dziennego wolumenu obrotu. W analizowanym okresie całkowity dzienny wolumen obrotu tokenem osiągnął 522 miliony dolarów, co stanowi wzrost o 67%.

Wzrost aktywności punkowej

Dwukrotna podwyżka ceny BONK-u spowodowała wzmożenie aktywności handlowej na rynku instrumentów pochodnych.

W momencie publikacji całkowity wolumen obrotu osiągnął 206 milionów dolarów Szkło monetoweW ciągu 24 godzin wzrósł o 77%.

Według dostawcy danych, otwarta stopa procentowa memecoina wzrosła o 24%.

Otwarta stopa procentowa mierzy całkowitą liczbę kontraktów pochodnych znajdujących się w obrocie, takich jak opcje lub kontrakty futures, które nie zostały rozliczone. Gdy kurs ten wzrasta, oznacza to, że więcej traderów zawiera nowe transakcje.

Gdy otwarta stopa procentowa danego składnika aktywów wzrasta, jest to sygnał zwyżkowy. Często potwierdza siłę i kontynuację trendu wzrostowego.

Jednakże inwestorzy zajmujący się kontraktami terminowymi na akcje BONK nie wydają się przekonani, że ceny będą nadal rosły.

Opierało się to na odczytach stóp finansowania na giełdach kryptowalut, które w momencie pisania tego tekstu były ujemne (-0,02%). Oznacza to, że wielu traderów kontraktów terminowych BONK domagało się krótkich pozycji.

Stopa finansowania BONK

źródło: Coinglass

W przypadku wieczystych kontraktów futures stosuje się stopy finansowania, aby zapewnić, że cena kontraktowa składnika aktywów pozostanie zbliżona do jego ceny spot.

Kiedy współczynnik finansowania składnika aktywów jest ujemny, liczba handlowców, którzy kupują dany składnik aktywów, spodziewając się spadku ceny, jest większa niż liczba, którzy go kupują i mają nadzieję, że cena wzrośnie.

READ  Wysokie ceny gazu sprawiają, że niektórzy kierowcy pozostają unieruchomieni

Bycze nastroje nadal rosną

Podczas gdy inwestorzy kontraktami terminowymi BONK otwierali krótkie pozycje, zwyżkowe nastawienie w stronę monety memowej na rynku kasowym nabrało tempa.

Przykładowo, po raz pierwszy od 4 lipca, punkt Parabolic SAR tokena został zauważony poniżej jego ceny.

Wskaźnik służy do identyfikacji potencjalnego kierunku trendu i jego odwrócenia. Kiedy linie przerywane ustalają się poniżej ceny aktywa, mówi się, że rynek znajduje się w trendzie wzrostowym.

Wskazuje to, że cena aktywa rośnie, a trend wzrostowy może być kontynuowany.


Przeczytaj książkę Bonka [BONK] Prognozy cen na lata 2024-2025


Jeśli ten trend się utrzyma, cena BONK może wzrosnąć do 0,000026 USD.

Wykres cen BONK na 1 dzień

Źródło: TradingView

Jeśli jednak presja na sprzedaż nabierze tempa, jej wartość może spaść do 0,000024 USD.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *