Obejrzyj 11 minut rozgrywki w Final Fantasy VII Rebirth i końcowy zwiastun

Obejrzyj 11 minut rozgrywki w Final Fantasy VII Rebirth i końcowy zwiastun

Kanion Kosmiczny. Nibelheim. Wyścig delfinów. Wincenty Walenty. Sephiroth jest jednoskrzydły. Ojciec Marleny Dane. Mała gra za małą grą, za małą grą do rozegrania. „Świat zostanie zbawiony, ale czy ty będziesz zbawiony?” Zwiastun gry niemal bez subtelności pyta, czy wydarzenia w tej grze zadecydują o losie niesławnej Aerith.

Odrodzenie Final Fantasy VII Premiera 29 lutego zarówno Sony, jak i Square Enix chcą mieć pewność, że fani wiedzą, że tej gry nie można przegapić. Stało się – Mimo, że NIE Zakończenie nowego wydania Final Fantasy VII Przed nami kolejny mecz.

Jednak jako wielki fan oryginalnego tytułu na PS1 początkowo nie chciałem w niego grać przerobić Z tego powodu muszę powiedzieć, że ponad 15-minutowy film opublikowany dziś przez Sony i Square Enix bardzo mnie ekscytuje. Duża mapa świata ze wszystkimi lokalizacjami, minigrami i chwilami, które pamiętam! Nowi towarzysze i ataki drużynowe, takie jak Cait Sith kręcący mieczem Clouda! Klasyczne blokowe postacie! 400 sztuk nowo zarejestrowanych Final Fantasy muzyka! Grafika 4K lub 60 klatek na sekundę, z zasobami większymi niż przerobić Dzięki dyskowi SSD PS5!

Mapa świata dla FFVII Rebirth.
Obraz: Square Enix

Czy oni? naprawdę Umieścić tak wiele w jednej grze? Myślę, że zobaczymy za trzy tygodnie – a może zaczniemy już dzisiaj, gdy pojawi się demo. I znowu, gdy Square Enix zaktualizuje to demo, aby uwzględnić część regionu Junon!

Ciężko pracują, aby nas przekonać.

READ  „PlayStation Home” powraca z martwych po 6 latach dzięki projektowi fanów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *