Obejmuje to syna Aleksandra Wielkiego

CBI zatrzymało więcej osób w śledztwie przeciwko Saomirowi Novakowi; Wśród zatrzymanych był szef warszawskiej firmy, której wspólnikiem był były minister. Według nieoficjalnych informacji z portalu informacyjnego DVP jednym z zatrzymanych był Aleksander Grod, syn byłego ministra w rządzie Platformy Obywatelskiej.

Trzech więźniów

Rzeczniczka prokuratury, Aleksandra Scriniers, powiedziała w czwartek rano BAP, że w śledztwo w sprawie incydentu był zaangażowany m.in. były minister transportu. Saomir Novak Zatrzymano trzy osoby. Funkcjonariusze dokonali aresztowania Centralne Biuro Prewencji.

Wśród więźniów znalazł się Chukas Z, były prezes zarządu warszawskiej spółki. Jest partnerem i współzałożycielem firmy Polska świadczącej kompleksowe usługi inżynierskie, architektoniczne i geoinformacyjne. Firmy i instytucje.

Zatrzymani mężczyźni zostaną przewiezieni do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie zostaną oskarżeni o korupcję związaną ze zbrodniami Saomira N. Chaomir N. jako szef Państwowej Służby Drogowej na Ukrainie.

– powiedział prawnik.

kk / PAP

READ  Gdy nie-Ukraińcy uciekają przed wojną, niektórzy donoszą o złym traktowaniu

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *