O co chodzi z Navalnym? Prokremlowskie media pokazały ten rekord. „On chodzi z pewnością siebie”. [WIDEO] | Wiadomości z całego świata

Aleksiej Nawalny ogłosił w tym tygodniu Odporność Zagłodzony – poinformował, że był torturowany psychicznie i stracił opiekę medyczną choroby. Powiedział, że to jedyny raz, kiedy walczył w obozie pracy. Strażnicy więzienni potwierdzają, że Navalny nie śpi i budzi go co godzinę. W opinii lekarzy takie działania mogą doprowadzić do śmierci człowieka. W liście otwartym rosyjscy obrońcy praw człowieka napisali w kolonii karnej Opozycja jest „powoli zabijana”.

Obejrzyj wideo
Miedwiediew: Navalny może postrzegać siebie jako Mandelę lub Howella

Marynarka wojenna w kolonii karnej. Broklemlovsky pokazał zdjęcie. „On chodzi z pewnością siebie”.

Tymczasem prokremlowska kampania próbuje udowodnić, że wróg został uratowany po spróbowaniu trucizny Vadimira Putina Dobrze traktowane i bez problemów zdrowotnych. Prorządowy portal opublikował w piątek nagranie z inwigilacji Penalty Colony, na którym Nalny spaceruje po pokoju. Ma to udowodnić, że symuluje chorobę. Strona główna w sieci Web life.ru Chociaż powiedział, że wstanie z łóżka sprawiało mu ból, pisze: „Idzie pewnym, spokojnym krokiem”. Rejestracja rozpocznie się 26 marca.

Witryna twierdzi, że musi zapłacić, aby uzyskać wsparcie innych więźniów i że okazuje wyższość wobec nich i strażników, ponieważ „trzyma rękę w kieszeni”. Portal podaje, że Nawalny „podburza” strażników do tego, by wyglądali na „męczenników” i że nie podlega on takim samym karom, jakie są wymierzone innym osobom za łamanie zasad kolonii karnej.

R & D. Trafił do więzienia za nagrywanie materiału dla kanału kampanii o nazwie Maria Putina. Został aresztowany w Stanach Zjednoczonych przez FBI w 2018 roku i oskarżony o szpiegostwo, a obecnie jest reklamowany jako „obrońca praw człowieka”. Na Twitterze Nawalnego Putina (przez opozycję nazywana „działaczką”) przebywała w kolonii karnej bez maski, ponieważ było to niezgodne z prawem.

Lekarze zapowiadają walkę u bram kolonii karnej

Niektórzy rosyjscy lekarze planują demonstrację w obronie Aleksieja Nawalnego. Organizacja pozarządowa „Koalicja Lekarzy” zapowiedziała, że ​​jej członkowie spotkają się 6 kwietnia przed bramą kolonii karnej, w której przetrzymywano działacza opozycji.

READ  Polska zdecydowała się złamać swoje styczniowe zobowiązanie dotyczące importu ropy z Rosji

Aleksiej Nawalny ogłosił strajk głodowy, bo, jak powiedział, był to jedyny raz, kiedy walczył w obozie pracy. Jego prawnicy wyjaśniają, że opozycja jest w złym stanie zdrowia i służby więzienne nie pomagają mu należycie. Odwołał się do władz Rosja Ponad 1500 lekarzy podpisało porozumienie w sprawie zaprzestania nękania działaczy opozycji. Domagają się natychmiastowego udzielenia Aleksiejowi Nawalnemu odpowiedniego leczenia.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *