Nowy projekt nasion Gundam zadebiutuje w lipcu

Ogłoszenie o pliku Nasiona Gundam Projekt ukaże się pod koniec lipca. Jednak informacja o projekcie jest bardzo przerażająca. Jedyną obecnie znaną informacją jest to, że przyszły numer miesięcznika Gundam Ice ujawni więcej szczegółów na temat projektu. [Thanks, Ryokutya2089!]

Jak wspomniano wcześniej, szczegółów pozostanie niewiele, dopóki nie pojawi się więcej informacji wraz z wydaniem wspomnianego numeru magazynu Ponadto nic nie wskazuje na to, co to jest nowego Nasiona Gundam To będzie projekt. Jednak wyciek stwierdza, że ​​nie wygląda to na nową mangę.

W powiązanych wiadomościach dużo Gundam Treść została opublikowana lub zainicjowana w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W kwietniu 2021 r. Kolejni pracownicy Akcja na żywo lub wydarzenie bezpośrednie Gundam Film To było ogłoszone. Nadchodząca zremasterowana wersja serialu Netflix zostanie pokazana Jordanowi Vogt-Robertsowi. Film wyreżyseruje i wyprodukuje Vogt Roberts. Informacje o filmie są nadal ograniczone. Nic nie wskazuje na żadną fabułę lub serię, które zostaną zaadaptowane w filmie aktorskim.

Dodatkowo w maju 2021 roku ścieżka dźwiękowa do Mobile Suit Gundam: Char’s Counterattack Został zwolniony Spotify i iTunes. Konsumenci mogą przesyłać strumieniowo pliki Za pośrednictwem dowolnej platformy. Ścieżka dźwiękowa zawiera łącznie piętnaście piosenek z Kontratak Chara.

READ  Drake ujawnia swojego ostatniego przeciwnika: gęsi na podwórku

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *