Nowe szczegóły ujawniają konstrukcję Pixela Fold 2 nowej generacji

Nowe szczegóły ujawniają konstrukcję Pixela Fold 2 nowej generacji

Zeszłoroczny Pixel Fold był jedną z godnych uwagi premier Google. Jak planujesz ulepszyć swój pierwszy składany telefon i wspierać partnerów z Androidem?

Chociaż Pixel Fold nie odniósł komercyjnego sukcesu, wyraźnie pokazał zaangażowanie Google w urządzenia składane z systemem Android (podobnie jak Pixel Tablet zrobił to samo w przypadku rynku urządzeń z dużymi ekranami).

Pixel Fold nie zyskał wielkiego uznania wśród krytyków, natomiast projekt został dobrze przyjęty ze względu na dużą wagę urządzenia, a także wyświetlacz i ogólną trwałość. Nawet biorąc pod uwagę niebotycznie wysokie oczekiwania co do składanego telefonu, cena Pixela Fold wynosząca 1800 dolarów była postrzegana jako wysoka.

Dla wielu Pixel Fold pierwszej generacji był zasłużonym, ostrożnym podziwem podczas oczekiwania na to, co zaoferuje druga wersja składanego urządzenia przypominającego książkę.

Zaczynamy dostrzegać pewne oznaki kolejnego Folda dzięki obrazom Pixel Fold 2, które wyciekły podczas procesu projektowania.

Wyciek pokazuje jednostkę do testów sprawdzających inżynierię– Są one składane na potencjalnej linii produkcyjnej w bardzo ograniczonej liczbie w celu rozwiązania wszelkich problemów projektowych lub produkcyjnych. Jako taki niekoniecznie jest zbliżony do produktu końcowego, ale daje zarys roli Pixel Fold 2… roli aktora drugoplanowego w najnowszej serii urządzeń składanych.

Jedną godną uwagi cechą jednostki EVT jest zmiana wyświetlacza zewnętrznego. Zamiast niemal kwadratowych proporcji 17,4:9 w oryginalnym Foldzie, Pixel Fold 2 ma mieć węższe proporcje. Dzięki temu będzie on bardziej zbliżony do ekranu zwykłego telefonu i zapewni użytkownikom końcowym bardziej naturalne wrażenia z korzystania z Androida.

Jest to podejście, które przyjmują inni producenci składanych urządzeń, choć w odwrotnym kierunku, dzięki kilku pierwszym składanym urządzeniom wyposażonym w niewiarygodnie wysokie i wąskie wyświetlacze zewnętrzne, które na swój sposób były wręcz niewygodne w przypadku interfejsu użytkownika Androida, takiego jak Pixel Fold.

READ  The Elder Scrolls online DLC „Ascending Tide” dodaje 2 lochy obok siebie 3.3 Update

Raport wskazuje także na zmianę w pasku aparatu w Pixel Fold. Google uczynił wyspę aparatu odrębnym elementem konstrukcyjnym swoich smartfonów i wprowadził ją do First Fold. Fold 2 EVT zmierza w stronę izolowanej wyspy aparatów, choć zmiana obudowy byłaby łatwiejsza do zrealizowania niż wymiana ekranu… chociaż jako model EVT to wszystko jest możliwe, jeśli jest taka potrzeba.

Jasne jest, że Google w dalszym ciągu wspiera urządzenia składane zarówno w ramach oprogramowania Android, jak i bezpośrednio, obsługując urządzenia Pixel.

Teraz przeczytaj moją wstępną recenzję Pixela Fold z lata 2023…

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Dla mnie strona internetowa.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *