Nowe ograniczenia od soboty. Będą ogromne ograniczenia

Będzie kolejna duża runda testów w celu zapewnienia zgodności z kontrolą wirusa koronowego. Od północy zaczną obowiązywać nowe ograniczenia – większość sklepów w szkołach, hotelach, kinach, teatrach, sportach i galeriach handlowych będzie zamknięta.

Według Krzysztofa Berendy, Służby mają przeprowadzić intensywne kontrole od poniedziałku. Najpierw sprawdzą, czy nowe zasady są przestrzegane.

Jak mówią ministrowie, era szczęścia dobiegła końca. Chociaż wielu ludziom się to nie podoba, tak jest Policja powinna współpracować z Sonebit, aby uniknąć ograniczeń rządowych.

Usługi te mają na celu monitorowanie, czy hotele nie przyjmują gości wbrew temu zamówieniu, czy sklepy w galeriach handlowych, które mają być zamknięte, są zamknięte, czy są baseny, kina i teatry.

Do tej pory w większości przypadków łamanie ograniczeń kończyło się instrukcją. Obecnie często nakładane są grzywny – Nawet na poziomie 30 000 zł.

W miarę zbliżania się do rekordowej łącznej liczby epidemii, każdego dnia umiera kilkaset osób. Trzecia fala infekcji wirusem koronowym przyspiesza, a karanie przedsiębiorców, którzy łamią przepisy, jest jednym ze sposobów, w jaki rząd walczy z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Rząd zdecydował Jeśli chodzi o rozszerzenie restrykcyjnych restrykcji na cały kraj od jutra, Od jakiegoś czasu praktykują w czterech rejsach: na Warmii i Missouri pod koniec lutego, na Pomorzu od minionej soboty oraz na Mazowszu i Lubuskim od poniedziałku.

Oto co to oznacza Cała Polska będzie zamknięta na trzy tygodnie o północy: Centra handlowe (z wyjątkiem niektórych rodzajów sklepów) oraz hotele, kina, teatry, muzea i inne obiekty rozrywkowe, baseny, boiska sportowe i inne obiekty sportowe, sanatoria i solaria oraz Do nauczania na odległość powrócą 1-3 uczniów klas szkoły podstawowej.

READ  Warszawa. Mały pożar w Pilani na rogu Kasprovicy i Sokratesa [Wideo]

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *