Nowa pensja Navedy po przyjeździe do Polski, od zarobienia 100 tys. dolarów w Ameryce

Nowa pensja Navedy po przyjeździe do Polski, od zarobienia 100 tys. dolarów w Ameryce
Nowy cel Navedy

Meksykański pomocnik Santiago Naveda był w stanie zaprezentować swoje talenty podczas pobytu w Club America dzięki zaufaniu Santiago Solari. Po tych występach polski klub Miedź Legnica zainteresował się nim i zgodził się na roczną pożyczkę z opcją wykupu.

Po pewnym czasie nie grania z Amercią Fernando Ortiza, zawodnik postanowił pójść własną drogą i przenieść się do europejskiego futbolu, ale do zwykłej ligi, ale na wyższym poziomie. Tu właśnie wkracza nikt inny jak Robert Lewandowski.

Więcej powiązanych wiadomości:

Co zrobił Cristiano Ronaldo, kiedy dowiedział się, że planują go wymienić na Hirvinga Lozano?

Spór Neymara i Mbappe bije na alarm w PSG

Młody zawodnik akademii młodzieżowej Copa będzie musiał zacząć od dołu, ponieważ jego pensja jest niższa niż to, co zarobił w meksykańskiej drużynie. Jednak to jego sposób myślenia sprawia, że ​​podejmuje to wyzwanie. Zarabiając 100 dolarów rocznie, teraz zarabia 31 000 dolarów.

Czy Naveda chce zostać w Europie?

Podobnie jak inni meksykańscy gracze, tacy jak Johan Vazquez, którego wypożyczył, meksykański pomocnik Santiago Naveda chce zostać w Europie, aby rozpocząć karierę jako gwiazda. Jak przyznał w rozmowie z TUDN, chce skoczyć do Włoch lub Niemiec.

READ  Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że naruszone zostało prawo dwóch polskich sędziów do rzetelnego procesu sądowego

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *