Notatki Sixers: Embiid, podróż, rozmowy handlowe, Milton

Notatki Sixers: Embiid, podróż, rozmowy handlowe, Milton

1 stycznia 2024 r. o 19:57 CST Dana Goroder

Najlepszy posiadacz tytułu zawodnika Joela Embiida We wtorek wróci do pracy.

Embiid jest gotowy do gry po opuszczeniu czterech ostatnich meczów ze względu na skręcenie prawej kostki, Keith Pompey z Philadelphia Inquirer Ćwierkać. Filadelfia zmierzy się z Bulls, którzy w sobotę pokonali w Chicago Sixers 105:92. Sixers sześć z kolejnych siedmiu meczów rozegrają u siebie.

Embiid notuje w tym sezonie średnio 35 punktów, 11,7 zbiórek i 6,0 asyst, co jest liderem w lidze.

Mamy więcej na temat Sixers:

  • W wyjazdowym meczu bez Embiida zanotowali bilans 2-2. Mikołaj Batum Wrócił w sobotę po opuszczeniu pięciu meczów z powodu naciągnięcia prawego ścięgna podkolanowego. Ich nieobecność spowodowała przedłużenie minut Paula Reeda, Marcus Morris Senior I Danuel House Jr. „To była dla nas dobra podróż.” Tobiasa Harrisa Powiedzieć Pompeje. „Dwa i dwa, na koniec mini-tożsamości dla tej grupy, bez zabawy z wielkim facetem.… Wciąż wprowadzamy chłopaków z powrotem do rotacji, więc są różne zmienne. Ale ostatecznie, ogólnie rzecz biorąc, podczas podróży Uważam, że zrobiliśmy duży postęp.” „Podczas tych meczów dorastaliśmy i rozwijaliśmy się jako zespół”.
  • Po przejęciu Knicks OG Anunobytrener Siostra Nick Zapytano go, czy Sixers muszą wykonać jakiś ruch przed ostatecznym terminem transakcji. Filadelfia zajmowała się już dużym handlem morskim Jamesa Hardena Według doniesień, pielęgniarka nie ma nic przeciwko kolejnej zmianie składu w Los Angeles Pompeje. „Myślę, że zawsze powinieneś mieć nastawienie na ulepszenia”. Pielęgniarka powiedziała. „Bez względu na to, czy trenuję Iowa Energy, czy Sixers, zawsze są miejsca. Czy możesz poprawić wynik z 10 do 12? Czy możesz poprawić wynik z ośmiu do 10? Czy możesz poprawić wynik z trzech do pięciu? Zawsze próbujesz to zrobić lub zdobyć atuty więc możesz zrobić z czymś innym.
  • DeAnthony'ego Miltona We wtorek nie zagra z powodu bólu kręgosłupa lędźwiowego Pompejusz Ćwierkać.
  • ICYMI, Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował niedawno, że jest mało prawdopodobne, aby Sixers dokonali kolejnego dużego ruchu poza sezonem. Sixers mogliby mieć więcej miejsca w kadrze niż jakikolwiek inny zespół, jeśli nie dodadzą w tym sezonie długoterminowej pensji.
READ  Pula ocalałych NFL: Tydzień 2, 2022 Wybierz spośród zaawansowanego modelu PC

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *