Nightingale otrzymuje rozszerzony film przedstawiający rozgrywkę

Nightingale otrzymuje rozszerzony film przedstawiający rozgrywkę

Opublikowany w: Gry, Gry indie, Gry wideo | Oznaczone tagiem: gry refleksyjne, słowik


Obejrzyj najnowszy film Nightingale, ponieważ Inflexion Games pozwala lepiej przyjrzeć się rozgrywce z kilku aspektów.Podsumowanie artykułu

  • Firma Inflexion Games udostępnia ośmiominutowy film z rozgrywki Nightingale, prezentujący różne funkcje.
  • Dostosowywanie i budowanie postaci w Nightingale zachęca do stosowania unikalnych strategii przetrwania.
  • Odkrywaj tajemnicze światy i mierz się ze stworzeniami Apex ze znajomymi w trybie online dla wielu graczy.
  • Zdobądź Twitch Drops — fioletowe kostiumy w stylu wiktoriańskim, oglądając transmisję Nightingale.

Niezależny twórca i wydawca gier Inflexion Games wydał nową wersję Słowik wideo, dzięki czemu gracze mogą znacznie lepiej przyjrzeć się rozgrywce. Ten nowy film zawiera około ośmiu minut materiału przedstawiającego takie aspekty, jak dostosowywanie postaci, budowanie i wytwarzanie, broń i walka, eksploracja kart Krain, stworzenia Apex, lochy, mechanika gry wieloosobowej i nie tylko. Zawiera także wiadomość, że w dniu premiery w grze dostępne będą Twitch Drops, za które w dniach 20–27 lutego będzie można zdobyć specjalne fioletowe wiktoriańskie stroje, oglądając streamerów grających w grę na uczestniczących kanałach. Ciesz się filmem!

Automatyczny projekt
Źródło: Gry przegięcia

Słowik

Utknąłeś poza naszym światem, odizolowany przez upadek tajemniczej sieci portali. Ta katastrofa zmusiła Cię do walki o przetrwanie w labiryncie pięknych i niebezpiecznych światów Fae. Twój cel: zostać utalentowanym Wędrowcem w Krainie, poruszającym się po sieci międzywymiarowych portali. Tylko wtedy możesz odkryć drogę do magicznego miasta Nightingale, ostatniej znanej twierdzy ludzkości. Przygotuj się na przeprawę przez lasy Faewild, apokaliptyczne bagna i lśniące pustynie, otwierając portale prowadzące w głąb krain Fae. Gotuj posiłki, buduj schronienie i zbierz ducha, aby wytrwać w obliczu przeciwności losu.

Twórz narzędzia do pozyskiwania drzew, surowców i roślin, a także rzadkich zasobów znalezionych głęboko w światach Słowik. Odkrywaj nowe plany i zbieraj sprzęt i broń potrzebne do przetrwania. Używając specjalistycznych składników i tajemnych technik, możesz wzbogacić swój ekwipunek o magiczne właściwości. Zaprojektuj i zbuduj imponującą nieruchomość, korzystając z różnych stylów i kombinacji płytek. Ulepszaj i dostosowuj swoje konstrukcje oraz twórz społeczności, aby bezpiecznie żyć poza ziemią. Możesz także zatrudnić pracowników NPC, aby pomogli w rozbudowie domu, automatyzacji produkcji i zbieraniu zasobów.

Wędruj swobodnie po rozległych światach, gdzie oszałamiająca grafika przeniesie Cię do tajemniczego świata Gaslamp Fantasy. Przeszukuj opuszczone pozostałości poprzednich wypraw Wędrowców Świata, odkrywaj tajemniczą architekturę Fae, przeszukuj tajemnicze podziemne jaskinie i eksploruj opuszczone ruiny. W każdym nowym portalu piękno i niebezpieczeństwo czekają w równym stopniu. Przeżyj przygodę samotnie lub graj wspólnie ze znajomymi we wspólnym świecie online. Połącz swoje mocne strony, umiejętności i zasoby, aby wspólnie przetrwać i prosperować. Współpracujcie, aby budować wspólne posiadłości, dołączcie do odkrywania tajemnic światów i zjednoczcie się, aby stawić czoła wyzwaniom Fae.


Czy podobało ci się to? Podziel się tym w mediach społecznościowych!

Bądź na bieżąco i wspieraj witrynę, śledząc Bleeding Cool w Google News Today!

READ  Robert „RazerGuy” Krakoff, współzałożyciel Razera i pionier myszy do gier, umiera w wieku 81 lat

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *