Nigdy nie możemy zapomnieć o ofiarach w Niemczech

Niemiecki nazistowski K.L. 76. rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Z tej okazji od czasu do czasu publikował post Beta Cyto, która obecnie jest posłem do PE ds. Prawa i Sprawiedliwości.

„76 lat temu ostatni więźniowie niemieckiego obozu zagłady zostali uratowani przez Auschwitz-Birkenau. Jednak wcześniej Niemcy zabili miliony. Ginęli w obozach zagłady, ale także na ulicach. Nie możemy zapomnieć o ofiarach Niemiecka brutalność! ”- napisał polityk z Ovissim.

Uroczystości odbywają się tylko w internecie

W związku z infekcją koronawirusem obchody wyzwolenia obozu, z wyjątkiem wyjątku, odbyły się nie w muzeum w Ovisim, ale w Internecie. Transmisję z wydarzenia można śledzić o godz. 16.00 na stronach www.auschwitz.org i 76.auschwitz.org, a także na profilach Muzeum Auschwitz na YouTube i mediach społecznościowych.

Tematem przewodnim 76. rocznicy wyzwolenia obozu są losy dzieci. Ponad 200 000 z nich zostało zabitych. W dniu uwolnienia Auschwitz było ich 700.

Przeczytaj także:
Premier: Niemieccy naziści zbudowali najstraszliwszą machinę śmierci w historii świata
Przeczytaj także:
„Dziś jest dzień hipokryzji na skalę niemiecką”. Mocne wejście Kimisa

READ  Koronawirus szczepionki. Premier ostrzega: liczba infekcji prawdopodobnie wzrośnie w ciągu 2-3 tygodni

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *