Niespodzianka WhatsApp, przełomowa nowa funkcja już za kilka dni

Niespodzianka WhatsApp, przełomowa nowa funkcja już za kilka dni

WhatsApp zmieni się w nieznany sposób. Dzięki ustawie o rynkach cyfrowych, która weszła w życie w Unii Europejskiej w marcu 2024 r., aplikacja do przesyłania wiadomości jest teraz dostępna dla osób trzecich. Z nowego raportu wynika, że ​​nastąpi to wcześniej, niż spodziewało się wielu analityków.

Poniżej aktualizacja z 3 marca. Ten post został po raz pierwszy opublikowany 29 lutego 2024 r.

Choć wiadomo było, że DMA pojawi się na początku marca, WhatsApp nie powiedział nic o tym, kiedy się do niego zastosuje. Na DMA WhatsApp został uznany za aplikację typu gatekeeper, a jego ogromny wpływ oznaczał, że musiał otworzyć się na wiele kwestii. Rozumie się, że oznacza to, że aplikacja doda oddzielne skrzynki odbiorcze dla różnych aplikacji do przesyłania wiadomości.

Jeśli więc ktoś wysyła Ci wiadomość za pośrednictwem Messengera, Signala lub nawet Apple iMessage, WhatsApp powinien umożliwić wyświetlenie wiadomości w WhatsApp. Och, Farha, nie musisz już zaprzątać sobie głowy zapamiętywaniem, którą usługę preferują Twoi znajomi, aplikacja pojawi się automatycznie w WhatsApp.

Więcej z ForbesaWhatsApp wkrótce doda nową funkcję do aplikacji do przesyłania wiadomości innych firm

Teraz według… WABetaInfo— powszechnie uważany za punkt odniesienia, jeśli chodzi o wszystko, co związane z WhatsApp — te rewolucyjne aktualizacje są już w drodze.

Oto, co ma do powiedzenia ta strona, a czytanie między wierszami mówi nam coś bardzo zaskakującego.

„Ustawa o rynkach cyfrowych (DMA) jest skierowana do dużych firm technologicznych, które mają znaczący wpływ na rynek cyfrowy i wymaga od nich ułatwiania komunikacji użytkowników w wielu aplikacjach. Ponieważ jest to wymagane przez prawo, WhatsApp musi zapewniać obsługę czatów stron trzecich dla użytkowników z regionu europejskiego Dzięki wersji beta Najnowsza wersja WhatsApp na Androida 2.24.5.18, dostępna w sklepie Google Play, odkryliśmy, że WhatsApp pracuje nad funkcją interoperacyjności czatu!

Więcej z ForbesaSamsung Galaxy Ring: praktyczne poznanie nowych urządzeń do noszenia, które zmienią zasady gry

Jest to szczególnie interesujące, ponieważ większość uwagi DMA skupiła się na iPhonie, ale to wersja WhatsApp firmy Google wkrótce wprowadzi te zmiany.

READ  Galaxy Z Fold 4 i Flip 4 oferują podwójną darmową ofertę przechowywania

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *