Nieoczekiwana kontuzja zmusza Philadelphia Flyers do zatrzymania Ryana Johansena w składzie NHL

Nieoczekiwana kontuzja zmusza Philadelphia Flyers do zatrzymania Ryana Johansena w składzie NHL

Nieoczekiwana kontuzja zmusiła drużynę Philadelphia Flyers do zatrzymania Ryana Johansena w swoim składzie, pomimo rezygnacji z niego natychmiast po przejęciu go z Colorado Avalanche przed ostatecznym terminem wymiany.

Avalanche sprzedał Johansena i osiągnął wartość 4 milionów dolarów w zamian za elastyczność w kapitalizacji, gdy zespół pozyskał obrońcę Seana Walkera z Filadelfii za wybór w pierwszej rundzie. Dyrektor generalny Flyers, Daniel Briere, powiedział po wymianie, że nie spodziewano się, że Johansen będzie grał w klubie NHL, ale zespół nie był w stanie przypisać go do AHL ze względu na kontuzję.

„Twierdził, że był kontuzjowany, kiedy go wymienialiśmy, więc zabraliśmy go do lekarzy”. Briere powiedział Philly Hockey Now. „Stwierdzili kontuzję, więc teraz przejdzie rehabilitację. Nie można wysyłać kontuzjowanego zawodnika, więc rehabilitację będzie przechodził do… nie wiemy kiedy.

„To wszystko, co mogę w tej chwili powiedzieć, a przynajmniej wszystko, co mam. Zatem wraca do naszego składu, aby przejść rehabilitację i spróbować wyzdrowieć.

Johansen w tym sezonie zdobył 13 goli i 23 punkty w 63 meczach, wszystkie w drużynie Avalanche. Ostatni raz zagrał 4 marca, dwa dni przed transakcją, uzyskując czas 10:58 czasu lodowego przeciwko Chicago Blackhawks.

Według CapFriendly utrzymanie Johansena w składzie NHL spowodowało, że Flyers znaleźli się w trudnej sytuacji, ponieważ obecnie zespół ma mniej niż 600 000 dolarów na koncie.

31-latek uczestniczy w siódmym sezonie ośmioletniego kontraktu o wartości 64 milionów dolarów i średniej rocznej wartości 8 milionów dolarów, chociaż Nashville Predators zatrzymali połowę tej kwoty w ubiegłorocznej wymianie handlowej z Kolorado.

Po wymianie zdań 6 marca Briere odmówił wyjaśnienia, dlaczego Johansen nie był częścią ruchu Flyers.

„W tej chwili nie mogę się w to zagłębiać” – powiedział Briere. „W tym momencie mamy inną wizję. To wszystko, co mogę powiedzieć”.

READ  Oilers' Brown już wywarł wpływ po ponownym połączeniu się z McDavidem – Sportsnet.ca

W 2010 roku wybrany przez Columbus Blue Jackets na czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej, Johansen rozegrał 38 meczów pod okiem obecnego trenera Flyers, Johna Tortorelli, w sezonie 2015-16 dla Columbus, zanim został sprzedany do Nashville. Spekulowano, że relacje między nimi doprowadziły do ​​decyzji o wysłaniu Johansena do AHL.

„Nie wiem. O ile wiem, nie słyszałem o żadnym kontakcie między Ryanem i Johnem”. Dodano teraz do Philly Hockey Na pytanie, czy rozmawiali ze sobą. „Nie wiem na pewno; Mogli ze sobą porozmawiać. Ale o ile wiem, nie, nie było żadnej dyskusji”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *